Vastutustundliku laenamise põhimõte

Corporate Sustainability and Responsibility in Statoil Fuel & Retail Estonia - Ethics

. Madalamad otsesed kulutused: ressursside säästlikum kasutamine tagab väiksemad materjalide, energia-, vee- ja kütusekulud. Tarbijate suurenev huvi: üha rohkem tarbijaid peab oluliseks toote/ teenuse keskkonnasõbralikkust, eetilisust ja tootmise päritolu; kvaliteedi mõiste ei ole enam seotud paljalt toote füüsiliste omadustega, vaid laieneb ka sellele, kuidas toode/teenus valmib. MTÜ Eesti Energiasäästu Assotsiatsioon korraldab teemast huvitatuile infopäeva.

Vabatahtliku tegevuse soodustamine ettevõttes - Swedbank (Maris Ojamuru)

.

Vastutustundlik ettevõtlus | SEB

. Kui on laen pankas kas on voimalik lisada kõige väiksem liisingu intress. Võimalus konkurentsieeliseks: olukorras, kus sellised aspektid nagu toote hind, kvaliteet ja tarne kiirus ei võimalda konkurentsieelist luua, annab vastutustundlik ettevõtlus lisavõimaluse parema maine näol. Laenud internetipettus. ERGO: tulevikust hoolimine on meie loomuses Teame ERGOs, et oleme esimene põlvkond, kes mõistab, et teeme loodusele liiga. Riskide juhtimine: sidusrühmade ootuste parem mõistmine ning arukam ressursside juhtimine aitab vähendada äri- ja reputatsiooniriske.

Vastutustundliku laenamise põhimõte. aastal avaneb Keskonnaministeeriumi “Ettevõtete energia- ja ressursitõhususe meede” tööstusettevõtetele. Vastutustundliku laenamise põhimõte

Märkused