Vastutustundlik laenamine on nagu sõprus – kahepoolne

Vastutustundliku laenamise põhimõte1

. Laenusumma ning tagasimakseperiood vali just nii suur kui on Sinu reaalne vajadus, mitte väiksem ega suurem.Mõtle läbi, kas vajad tõesti laenu. Vastutustundlik laenamine on nagu sõprus – kahepoolne. Pakume neile tasuta nõustamist laenu ja võla teemadel. Anname endast parima, et enne taotluse esitamist oleks klient põhjalikult informeeritud laenukonto kasutamise kulukusest ja teenustasudest. Laenukontot saab kasutada täiendaval määral vaid rangeid krediidikõlbulikkuse kriteeriume järgides, sealhulgas klientide varasemat maksekäitumist hinnates. Vastutustundlik laenamine on nagu sõprus – kahepoolne.

Kasuta Monefit krediidiliini vastutustundlikult!

.

Täiustame pidevalt krediidianalüüsi protseduure ja värskendame klientide maksevõimekuse andmeid. Anname klientidele selge teavituse, et nad esitaksid taotluse ainult juhul, kui nad on laenusumma tagastamise tingimustega tutvunud ja veendunud selles, et suudavad oma kohustused laenuandja ees täita. SMS minicredit.

Vastutustundlik laenamine | Finora Capital

.

Vastutustundlik laenamine - Svea Finance järelmaks

. Toetame makseraskustes kliente Julgustame alati rahalistes raskustes kliente meiega ühendust võtma. Tulles neile vastu, oleme loobunud viivistest ja muudest tasudest ning oleme võimaldanud soodsamaid refinantseerimise tingimusi. Enne laenuotsuse vastu võtmist tutvu kindlasti kõigi laenuga kaasnevate tingimuste ja kohustustega ning mõtle hoolikalt läbi oma võimalused ja vajadused. Väljastame laenusid vastutustundlikult Kasutame sellel eesmärgil näiteks Krediidiinfo andmebaase ja uurime klientide pangakonto väljavõtteid. Vastutustundlik laenuvõtmine Rangelt soovitame klientidel mõista kohustusi, mis kaasnevad laenuteenusega. Turustame oma teenuseid vastutustundlikult Oma teenuseid turustades järgime seaduslikke ja eetilisi tavasid ning tegutseme ausalt. Meie kõrgetasemeline riskianalüüsi ja laenuotsuse tegemise tehnoloogia võimaldab meil kiiresti ja efektiivselt langetada regulatsioonidele vastavaid ja vastutustundlikke laenuotsuseid - millest ka klienti operatiivselt teavitame

Märkused