Uue aasta saabudes on parim aeg vaadata tagasi möödunud aastale ja panna paika eesmärgid järgnevaks 12 kuuks. Millised on Sinu eesmärgid?

Uue aasta saabudes on hea seada endale eesmärgid, kuidas olla edukam ning parem enese vastu. Uue aasta puhul kasvatatakse pottides taimi, mis tähistavad uue elu ja tsükli algust. Korealaste uue aasta pidustused kestavad lühemat aega kui hiinlaste omad. Autoliising smslaen laenud madala intressiga. Tööl on vaid haiglate valvepersonal, politsei ja tuletõrje. Toiduks on siis traditsiooniline ash-e reshteh nuudlisupp.India lõunaosas Karnatakas, Telenganas ja Andhra Pradeshis on kasutusel kuukalender, mille järgi saabub uus aasta märtsis-aprillis. Uue aasta saabudes on parim aeg vaadata tagasi möödunud aastale ja panna paika eesmärgid järgnevaks 12 kuuks. Millised on Sinu eesmärgid.  Majadel ja avalikes kohtades on näha punaseid paberlaternaid ja tantsitakse lohekujutiste abil tantse.Hiinas kestavad uue aasta pidustused pikalt, need alagavad paar nädalat enne uue aasta saabumist ja kestavad veel paar nädalat pärast uue aasta esimest päeva. Uue aasta toiduks on mango magushapu kaste, mida süüakse kas riisi juurde või ilma lisatoiduta. Sealne uus aasta langeb kokku põhjapoolkera kevadise pööripäevaga.

Uue aasta fitnessitrendid on paljastatud - Tervis.

.

Kes veel kraatreid oma silmaga näinud ei ole, sel tasub suvel paika kindlasti külastada.Tallinna Botaanikaaias saab veeta ilusa päeva avastades erinevaid taimesorte. Suvekuudel väärt jalutuskäik looduses. Uueaasta pidustustel kantakse erksavärvilisi rahvarõivaid, samuti toimub teetseremoonia, mis kannab nime.Indoneesias Bali ja Jaava kultuuris on kasutusel Kuu liikumisel põhinev kalender, mis kannab nime.

Uue aasta saabudes lastakse Harju mäelt taevasse võimas.

.  Vana-aasta õhtul toimuvad mitmel pool tule- ja lõkkerituaalid, mis on puhatava toimega. Balilased ja jaavalased tahavad uude aastasse minna vaimult ja kehalt puhtana.Iraani zoroastriani ja baha kultuuris algab uus aasta kevadel märtsis, kandes nime. Eks igaüks saab need vastavalt enda võimalustele ja soovidele kohandada, aga ideid saab ammutada allolevast nimekirjast.Tunne oma kodumaadIlus päev looduses: Keila – Joa Pargi looduspark. Ümara kujuga kuukoogid sümboliseerivad perekonna taasühinemist ja harmooniat. Soodsad laenud firmadele laenud kus ei ole vaja kontoväljavõtet. Enne uue aasta saabumist puhastatakse kodud, autod ning avalikud hooned ja paigad.. Paik on eriti kaunis külmadel talvekuudel, kui kosk on jääs. Uusaastalubadused kirjuta punktidena paberile üles ja aseta nähtavasse kohta. Maagiline muusikasündmus, kus kõlavad eestikeelsed laulud. Laen ID kaardi tuvastusega laenud töötule. Põnev ettevõtmine!Uusaastalubadused matkasellidele II osa läheb edasi järgmises postituses…Ekskursioonid Eesti saartel!. Selles kultuuris ei saabu uus aasta tantsu, tralli ja saluudiga, vaid tegemist on vaikse ajaga, mil vaadatakse möödunud aastale tagasi, puhatakse ja mediteeritakse. Uue aasta saabudes on parim aeg vaadata tagasi möödunud aastale ja panna paika eesmärgid järgnevaks 12 kuuks. Millised on Sinu eesmärgid. Uus aasta kannab seal nimetust.Põhja-Korea diktatuuris on idamaade kalendri pidustused keelatud, kuid Lõuna-Koreas järgitakse seda kalendrit. Samuti on võimalik valida tõukekelgu või suusamatka vahel. Olgu selleks siis karjäärialased, tervise või enesearendusega seonduvad uusaastalubadused. Hiinlased söövad uue aasta puhul traditsioonilisi snäkke kuukooke.Magusates kuukookides on pähklitest, seemnetest ja ubadest täidis. Bali ja Jaava saarel on uue aasta esimesel päeval kõik asutused ja koolid suletud. Ära unusta fotoaparaati koju!Kaali metoriidikraatrid Saaremaal on Eesti haruldaseim loodusmälestis.  Korea kultuuris algab uus aasta nagu Hiina kultuuriski veebruaris ehk seal on samuti kasutusel idamaade kuukalender. Samuti sõnasta, miks on Sulle kasulik need lubadused ellu viia. Uue aasta saabumise puhul tehakse üksteisele kingitusi, kingitakse eelkõige magusat ja riideid, mitmel pool toimuvad ilutulestikud

Märkused