Uue aasta lubadused, mis aitavad sul 2020. aastal rikkamaks saada

Et valik hõlpsam oleks, toob Aasma välja seitse mobiiliäppi, millest leiab endale kindlasti sobiva abimehe iga liikumisharrastaja. Poleks ta oma soovist rääkinud, poleks mina teadnud, millised mõtted või soovid tema peas on või ei ole! Seega, soovidest tuleb alati rääkida, sest iial ei tea, kes selle soovi täitumisele kaasa võib aidata. Nüüd on tal lisasissetulek ja oluliselt rõõmsam TEMA. Ja mitte just kaalust alla võtta aga tõesti kõvasti rohkem liikuda. Tahaks õnnelikum olla, leida see enda sees peituv suur rõõm ja rahulolu. Olen iga aasta nii teinud ja enamuse oma lubadustest ka täitnud. Tsiteeri Sobimatu postitus Mina ei ole ükski aasta mingeid otseseid lubadusi andnud. Mulle meeldib kui kõik on must-valgel kirjas ja silme ees. Tsiteeri Sobimatu postitus Ilmselt inimesed on andnud endale uue aasta lubadusi..

Rakenduses saab luua nii enda väljakutse ja eesmärgid kui ka liituda teiste esitatud väljakutsetega ning sedasi motiveerida end rohkem liikuma. Aga tõesti, nüüd aitab, tuleb ennast kätte võtta enne kui on hilja ja mingi teab mis häda kallale tuleb. Pigem kirja pannud oma unistused ja soovid ning nende täitumise nimel tööd teinud! Tsiteeri Sobimatu postitus Mul on pikk nimekiri tehtud. Uue aasta lubadused, mis aitavad sul 2020. aastal rikkamaks saada. Ja ma kavatsen kõik need asjad ka täide viia. Tahaks aga kindlasti midagi juurde õppida. Elu on ju selleks, et kogeda võimalikult põnevaid ja arendavaid asju, mitte lihtsalt sellest läbi lohisemiseks.

Uue aasta lubadused, mis aitavad sul 2018. aastal.

. Uue aasta lubadused, mis aitavad sul 2020. aastal rikkamaks saada. Kontoritöö tõttu mandub keha täiesti ära ja kuidagi ise läksin ka lohakaks ja ei suutnud palju liigutada. Tuvastamine ID kaardiga laen. Mingi hetk ta helistas mulle ja rääkis, et kui ma peaks teadma kedagi, kes pakuks mingit lihtsamat lisatööd, mis tema päevatööd segama ei hakka, siis andku ma teada.

Uue aasta lubadused. - Eneseareng - Alkeemia - muutumise.

. Juba mõni nädal hiljem tuligi mulle üks tööpakkumine ning õnnestus kohe sõbrannat soovitada. Tegu on lihtsa rakendusega, mis muuhulgas näitab ära vahemaa, kulutatud kalorid ning annab võimaluse jagada oma treeningut sõpradega. Tahaks seiklusi ja põnevust Tsiteeri Sobimatu postitus Minu lubadus on sellel aastal oma keha eest hoolitseda. on üks enim tuntud rakendusi, mille abil saab jälgida nii jooksu, jalgrattasõitu kui ka paljusid teisi väljas harrastatavaid tegevusi

Märkused