Rehvivahetuse hooaeg on käes: kas tõesti osta rehvid järelmaksuga?

Tallinnas on uueks koostööpartneriks Tirestar OÜ, aadress Mäealuse tn. Kevadkuu on meid aga juba mõned nädalad tagasi üllatanud  talvise lumesajuga ja hommikuti on termomeeter jätkuvalt mõned kraadid alla nulli.

Rehvivahetuse hooaeg on käima läinud - Vooremaa

. Ilmaoludega arvestades ei soovita me kohe rehve vahetama tõtata, eriti kui Te sõidate linnast väljaspool. maiks peavad kõikidel sõidukitel olema all suverehvid. Remondilaen aitab kodu korda teha!. Kiirlaenud lihtsus, milline krediitkaart on parim. Uuest märgistusest ja mootorikütustest saab rohkem lugeda siit. Maanteeamet on teada andnud, et ametlikult naastrehvide kasutamise aega ei pikendata, kuid vastavalt tee- ja ilmaoludele on igal sõidukijuhil võimalik ise otsustada, millal on mõistlik naastrehvid suverehvide vastu vahetada. Msraha.ee. Riigimaanteede teeolusid saab jälgida Maanteeameti teeinfoportaalist http://tarktee.mnt.ee/ või nutitelefonist m.mnt.ee/maanteeinfo.

Rehvivahetuse hooaeg on käes: kas tõesti osta rehvid.

.

ALD Automotive Estonia - Täisteenusliising, autopargi.

. Kuigi täna paistab päike ja tundub, et kevad on käes, lubab ilmateade järgmiseks nädalaks taas külmemat ilma.

Kui aga liiklete peamiselt linnatänavatel, siis võib tasapisi rehvivahetuse peale mõtlema hakata. Rehvivahetuse hooaeg on käes: kas tõesti osta rehvid järelmaksuga.. Rehvivahetuse hooaeg on käes: kas tõesti osta rehvid järelmaksuga. peavad kõik liikluses osalevad sõidukid olema varustatud suverehvidega. Tegu ei ole ainult nime vahetusega, vaid uue kvaliteediga mootorikütustega, mis on sobilikud kasutamiseks kõikides bensiini- ja diiselmootorites

Märkused