Rahatarkuse juhend lapsevanemale: kõik, mida pead lapsele raha kohta õpetama

Aruandevormid ja juhend | Eesti Pank

.

Rahatarkuse juhend lapsevanemale: kõik, mida pead lapsele.

. Algas registreerumine kevadel esmakordselt toimuvale üleeuroopalisele rahatarkuse viktoriinile, mille tulemusel selgub, millise riigi noortel on parimad finantshariduse alased teadmised. Võistluse tutvustus, reeglid, õpetaja juhend ning registreerumine viktoriinile: www.pangaliit.ee/rahatarkus Euroopa rahatarkuse viktoriini tutvustav video:.. märtsil Eesti finaal, mille käigus osalevad klassid samaaegselt Kahoot! keskkonnas toimuvas viktoriinis. Lisaks finantskirjaoskusele sisaldab viktoriin ka matemaatika, küberturvalisuse ja digipanganduse alaseid küsimusi.

Kahjuks ei ole paljud noored oma digitaalseks tulevikuks piisavalt valmis. Viktoriin ise viiakse läbi kahes etapis.

Harjutustestid - Eesti Pangaliit

. Viktoriin toimub osalevate riikide riigikeeles veebipõhisel õppeplatvormil Kahoot. Laenusumma tuleb tagasi maksta kuni kahe kuu jooksul, olenevalt võetud summa suurusest.

kuidas koguda raha? rahatarkus - Tuleva

. Noortel on võimalik viktoriiniks ette valmistuda, kasutades harjutusteste. veebruari oma soovist Eesti Pangaliidule teada anda. Laen ilma tuvastamiseta. Laenu refinantseerimist, anname laenu sularahas. “Rahatarkus on praegu olulisem kui kunagi varem, kuna uusi lahendusi tuleb järjest juurde. Tuleva on sotsiaalne ettevõte, mille eesmärk on teenida liikmetele tulu. Tuleva idee on, et inimesed ise koguvad koos oma tuleviku jaoks raha, kasutades kaasaegseid tehnoloogiaid ja jättes kõrvale nii palju vahemehi ning lisakulusid kui võimalik. Võitjaklassi kaks esindajat saavad võimaluse osaleda teises etapis ehk Brüsselis toimuvas Euroopa finaalis. Rahatarkuse juhend lapsevanemale: kõik, mida pead lapsele raha kohta õpetama. Viktoriini on välja töötanud Euroopa pangandusorganisatsioonid koostöös Euroopa Pangandusföderatsiooniga. Eesti noored testivad Euroopa eakaaslastega oma rahatarkuse teadmisi Algas registreerumine kevadel esmakordselt toimuvale üleeuroopalisele rahatarkuse viktoriinile, mille tulemusel selgub, millise riigi noortel on parimad finantshariduse alased teadmised. Viktoriin aitab lõbusal viisil ennast harida ja juhtida tähelepanu selle teema olulisusele,” ütles Eesti Pangaliidu finantshariduse toimkonna juht Kai Kutsar. Laen 12 000

Märkused