Rahajutud

Sammhaaval | Veel üks investeerimisblogi

. Seda nii jooksvalt praegu kui ka tulevikus finantsvabaduseni jõudes. Täname, et olete meiega!. Kerime ajaratast täpselt aasta edasi. Elion laen sissetulekuta väikelaen. Päriselus just nendel hetkedel lõplikult palagtöö piirangud endalt maha heitnud ning kogu täiega väikeettevõtlusesse sisenenud mees tahtis ka blogile uue hoo sisse lükata.

Elunaut on blogi, kus meespool, nimetame teda siis harjumusest endiselt Tasane Investor, toimetab koos oma kalli abikaasaga nende ühise investeerimisportfelliga.

RahaBot – RahaBot on investeerimisblogi, mis aitab selle.

. Blogi nimeks sai Tasane Investor ning esialgu suure põlvevärinaga alustatud projekt kogus talle endalegi ootamatult ajapikku päris muljetavaldava lugejaskonna. Nagu saatusel kombeks, siis tekkis võimalus justkui iseenesest, kui finantsblogisid koondav portaal Rahajutud.ee võttis ühendust ja pakkus välja maailmavallutusplaani. Rahajutud. aasta suvel hakkas üks särasilmne mitte-enam-nii-noor-mees kirjutama blogi, kuidas ta tegutseb enda jaoks üsna hiljuti avastatud investeerimismaailmas. Kuna Tasane Investor pole just kõige äkilisem ja ägedam brändinimi, siis otsustas ta blogi nime muuta ning sõelale jäi lõpuks Elunaut. Kuigi investeeringud on laiali nii mõlema pangakontol kui ka nende ühise ettevõtte arvel, siis kajastatavas portfellis on kõik asjad kokku löödud nagu ühtehoidvale perele kombeks. Kui kõik läheb plaanipäraselt, siis kaugemas tulevikus saab loodetavasti lugeda sellest, kuidas tegelikult finantsvabadus maitseb. Nimi peab mulle, kui koonerdavale investorile, igapäevaselt meelde tuletama seda, et tegevuse eesmärk on siiski ka elu nautida. Brexiti mõju Eestile – mis saab edasi?. Seega, käesolevas blogis leiab kindlasti juttu ühe keskmise Eesti pere teekonnast väikeinvestoritena ning võib-olla ka teistel teemadel.

Märkused