Osta kasutatud auto laenuga nutikalt

Autosait | Uued ja kasutatud autod

. Pärast seda, kui auto on Eestisse jõudnud, esitate liisinguandjale tavapärase taotluse koos vajalike dokumentidega. Ameerika Ühendriikidest või mõnest teisest väljaspool Euroopa Liitu asuvast riigist autot ostes on transpordikulud suuremad ning samuti tuleb tasuda tollimaks ja impordi käibemaks. Korrektse müüja puhul on avalikult näha tema nimi, telefoninumber, e-posti aadress ja tegevuskoha aadress. Ohumärk on ka see, kui müügis olevad sõidukid on pildistatud eri paikades: järelikult ei ole ettevõttel ühte alalist tegevuskohta või ta on need kuulutused teistelt kasutajatelt kopeerinud. Kui auto on teistest omataolistest tuhandeid eurosid soodsam, siis on tõenäoliselt tegemist petuskeemiga.

Osta kasutatud auto targalt!

. Internetilaen kiirlaen ID kaardig tuvastamine.

Rajakoolitus ja Mannergute Mõõduvõtt

. Kasutatud autot on mugav osta võimalikult lähedalt, sest tark oleks see enne oma silmaga või koos spetsialistiga üle vaadata. Ostke pigem ettevõttelt kui eraisikult. Eraisiku müügikuulutusi on Lääne-Euroopas nagunii väga vähe ja ettevõttelt ostes on risk väiksem. Teiega võetakse ühendust, et kokku leppida individuaalne nõustamisaeg. Lugege lisaks:    Mihkel Külaots vabakutseline ajakirjanik Kontrolli Eestis arvel olnud auto ajalugu. Kui olete sobiva sõiduki juba Eestisse toonud, siis esitage personaalse liisingupakkumise saamiseks liisingutaotlus. Müüja profiil peaks olema informatiivne. Tagatiseta laen. Kui tal on müügis ainult kolm-neli autot, siis on tegu väga väikese ettevõttega, kes võib igal hetkel äri sulgeda. Vaadake kõiki müüja pakkumisi.

Võimalik on valida mitme ostupaketi vahel: kõige lihtsam neist hõlmab enamasti ainult transporti, kallimad variandid sisaldavad ka ostueelset kontrolli ning garantiid. Bondora lahtiolekuajad. Auto liisimisega välismaalt kaasnevad lisatingimused Välismaalt ostetud auto liisimise soovi korral arvestage, et sõiduk tuleb enne liisimist välisriigis välja osta ja Eestisse toimetada. Osta kasutatud auto laenuga nutikalt. Ameerika autode huvilisel tasub kaaluda võimalust importida auto Eestisse USAst. Pakkumine, mis on liiga hea, et olla tõsi, ilmselt ei olegi tõsi. Seega peab teil endal või sõiduki vahendajal selleks raha olema. Saksamaalt või mujalt Lääne-Euroopast auto ostmist soosib sealne märkimisväärselt suurem valik ja vahel ka veidi soodsam müügihind. Liisinguandja vaatab auto üle ja määrab sellele turuväärtuse, mis võetakse aluseks maksimaalse krediidisumma arvutamisel. Näiteks viieaastase liisingu saate võtta kuni kümne aasta vanusele sõidukile. Vahendajale annate teada oma soovidest ja pärast otsingut pakub ta teile välja ühe või mitu sobivat sõidukit. Sel juhul on probleemi korral raske nõuet esitada. Kui aga koduturu valik jääb väikseks, tasub vaadata välismaale. Kui esimesel juhul on kuludeks teie enda reisikulud ja aeg, siis teisel juhul tuleb maksta teenuse osutajale vahendustasu. Laenu üleviimine teisele laenuandjale. Ohumärgid on puudulik info müüja kohta, müügiportaalis tegutsemise lühike aeg, samuti näiteks müüdavate autode kinni kaetud numbrimärgid. Tehke õige eelarve Eelarvet kavandades arvestage peale müügihinna veel transpordikulude ja Eestis arvele võtmise tasudega.

Kas osta uus või kasutatud auto? - Autosky

Märkused