On vähe asju maailmas, mis on suuremad stressiallikad kui raha.

See on psühholoogiline ja isegi mitte teadlik. Aga ka võõramate inimestega on tegelikult väga mõnus üksteise lähedal olla. Need kaks ma välistan.»Kõige jälgim maitseelamus on Marko sõnul olnud Rootsi mädakala ehk surströmming. Ja kuigi alguses oli veidi imelik tunne, siis varsti sain aru, et tegelikult seal taga ei olegi üldjuhul seksuaalset tõmmet vaid lihtsalt rõõm füüsilisest lähedusest. Lastega, sõbrannadega, oma mehega on mõnus lähedane olla. Kehakeelest peaks see olema aru saada, mitte nii, et hüppad teisele selga ja arvad, et kõik on korras. Kassid ronivad mulle sülle ja lapsed ka. On sellised maailmas olemas ja soovijaid täitsa piisavalt. Kui laenu tuleb pikendada, peate arvestama komisjonitasudega, mis on sätestatud lepingus, mille olete kiire laenude andjaga sõlminud. Võõrastega hõõrutada kuskil ei ole minu jaoks. Mulle ka väga meeldib teise inimese lähedus. Lisaks võib sellise kiirlaenud vormistada internetist kodust väljumata. Seda ei soovita ta kohe kindlasti proovida. Minu ümber peab ruumi olema, mulle ei meeldi kui liiga lähedal ollakse. Ahjaa ja ma ei tantsi ka võõrastega… Olen tantsinud, aga see on ebameeldiv ja enam seda ei tee. See näeb päris rõve välja, aga pidi hästi rasvane ja suur delikatess olema. Kiire laenude internetis on praegu üks kõige populaarsematest krediidimudelitest, mida pakub enamik tasuta kiirkrediiti pakkuvaid ettevõtteid. Tuleks arvestada, et kõigile selline näkkuronimine ei meeldi. Ei tasu sellist asja normaalsuseks pidada. väga eemaletõukavad ja ebameeldivad inimesed, neid ma enda lähedale ei lasegi. Minul on lapsest saadik nii olnud. On väga vähe inimesi, kellega kallistamine on meeldiv. No paaristantsus paratamatult võtad ju sisuliselt teisel ümbert kinni ja noh, mõned mehed tõmbavad ikka üsna ligi…. «Kõige selle maitset ei saa ka kahe nädala jooksul suust ära. Naudin sajaprotsendiliselt. «Koer on nii intelligentne loom, et sellise kraami söömine pole eetiline. Minul olnud raske lapsepõlv ja ma lausa tunnen fyysilist valu, kui keegi mulle liiga lähedale tuleb.

Taavi Tõnisson: armumine on üks kõige ilusamaid asju maailmas

.. Ma ei tantsi enam ammu võõrastega – lihtsalt ebameeldiv. Käisin siin hiljuti ühel tantsupeol. Samuti pole ma proovinud küpsetatud karukäppa. Need kolm on maitserõveduse tipud!».

Teemaalgatajat mõista ma ei suuda. Ei pea seda normaalseks aga nii se on. Krediidi tagasimaksmise aega võib pikendada vajaliku ajani. ja see meeldib mulle! Tantsiti, räägiti ja siis läksid kõik koju oma kaasade juurde. ja mulle nt ei meeldi sellised inimesed kes sõna otseses mõttes külje alla ronivad. Nüüd liginen keskeale ja saan aru küll, mis on seksuaalne ja mis mitte ja olen avastanud, et tunnen südamepiinadeta rõõmu teiste embamisest. Kiire laenude internetis on suurepärane lahendus siis, kui mõne ostu või makse jaoks on kiirelt raha vaja. teisi ei taha katsuda ja ei taha ka et mind katsutakse. Minu jaoks on füüsiline lähedus võõraga täiesti talumatu. Mõni kohe kiirgab sellist energiat välja, et tahaks talle külje alla pugeda, teisega aga peab meetrist distantsi hoidma. Tuttavatest niipalju et kui valikut on siis kallistas meestuttavaid ja naised jätaks kallistamata 😀 no ei leia midagi meeldivat naisterahvaste lähedusest. Ja tõesti, ei mingeid tagamõtteid, lihtsalt mõnus on kallistada või tantsida või kui keegi pai teeb või õlale patsutab jne. jaanuaril hommikukogunemisele minekut. Kallistamine, puudutamine, embamine – see annab heaolutunde, see annab energiat, see tõstab tuju. Tean, et keelati kui olin väiksem, sest nö. Kiirlaenu pakkujad.eestis. Marko ütleb, et keegi teda veidrusi sööma ei sunni. Seal sööb ta näiteks maailma suurimat kohukest, tammetõrusid ja degusteerib Rootsi mädakala. «Ma ei ole kunagi söönud haikala ja tean, et haiuimesupp on keelatud. Lihtsalt soovituseks, et taolised lähedusemaniakid peavad omama niipalju empaatiat, et mitte ronida kallale inimesele, kes seda ei talu. «See on läbi aastate nii sattunud. Kogu prussakakitiin ja sarved jäävad hammaste vahele. Mulgimaa ehitus OÜ krediiti info. Mul on endal hiljem hasart tekkinud, et kui ma nagunii olen juba mingeid asju proovinud, siis tahaks ka teisi asju maitsta ja öelda näiteks, kas see maitseb nagu kana või ei.»Marko loeb üles kolm delikatessi, mida ta veel mekkida tahaks. Ja putuka seest tuleb välja intensiivset prussakamaitselist löga.»Veel on Marko proovinud ravimit, mis kokku segatud mägrarasvast, põdrasarvedest ja meest. Kui võõras mind kallistab, siis seisan sirgelt nagu pulk, no mida asja, meid tutvustatakse omavahel ja ta langeb kohe kaela! Kõige armsam ja mõnusam on oma lapse kallistus. Lähedase inimesega on meeldiv, loomulikult.

EESTI HÜMN - The Anthem of Estonia - Merit Männiste

. On vähe asju maailmas, mis on suuremad stressiallikad kui raha. Ja ma ei saanud aastaid aru, miks tahetakse kallistamisest edasi liikuda – sest mina seda ei tahtnud. Issand kui raske on mul seda taluda – loomulikult me kallistame, aga ma ei taha seda kogu aeg teha. Teismelisena viis selline läheduseotsimine nii mõnegi minu jaoks arusaamatu seksuaalse alatooniga koosolemiseni. Ei ole olemas jäledamat hommikut

Märkused