Olenemata sellest, kas sa töötad vabakutselisena või täistööajaga – iga olukord on unikaalne.

Röster saadetakse osaleja poolt registreerimisvormis valitud Omniva pakiautomaati.. Võitjat informeeritakse telefoni teel. Auhinda ei väljastata, kui puudub ostutšekk või kui see on omandatud ebaausal teel. Tasuta saab ostutšeki registreerida ka aadressil: eestipagar.ee/tosta Loosimises osalemiseks võib ühe ostutšeki numbri esitada ainult ühe korra, kas SMSi saatmise või internetis registreerimise teel. Võitjaid informeeritakse SMSi või e-maili teel.

Olenemata sellest, kas sa töötad vabakutselisena või täistööajaga – iga olukord on unikaalne. Korraldajal on õigus nõuda ostutšeki esitamist ning kontrollida kõikide saadetud tšekinumbrite ehtsust. Röstrite loosimisel osalevad kõik kampaania reeglite kohaselt SMSi saatnud või veebis nädala jooksul enne loosimise kuupäeva registreerinud isikud. Maksimumsumma laenukalkulaator intressita laenu andmine. Loosimise juures viibib esindaja Tarbijakaitseametist. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadustes sätestatud korras ja tähtaegadel. Auto hind sisaldab registreerimist, metallikvärvi, ohutuspaketti, toonitud klaase ning auto kleepimist kaitsekilega. Auhinda ei väljastata ka siis, kui tšeki numbrit on võltsitud või moonutatud. Kampaanias osaleja kinnitab korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, vastavust korraldaja kehtestatud reeglitele, soovi osaleda kampaanias ja nõustumist kõigi korraldaja kehtestatud kampaaniatingimustega. Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ja kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. Kampaanias ei ole lubatud osaleda Eesti Pagar ASi ning kampaania läbiviimisega seotud muude firmade töötajatel ning nende pereliikmetel. Kõik saadetud SMSid ja internetis registreeritud tšekid osalevad auto loosimises ühe korra. Kampaania kohta saab lisateavet küsida ja tekkinud pretensioone esitada e-posti aadressil [email protected] Laekunud küsimustele vastatakse kolme tööpäeva jooksul. SMSi saatmine on tasuta! Kampaanias osalemiseks saadetud SMSiga kinnitab SMSi saatja korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, enda vastavust korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud kõikidele tingimustele. Võitjatega võetakse korraldaja esindaja poolt ühendust andmete ja auhinna kättetoimetamisviisi täpsustamiseks. Krediidi ettevõtted smslaen esitas hagi. Käesolevate tingimustega kehtestatakse kampaania reeglid. Kampaania auhindu ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas v.a juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga korraldaja otsusel. Krediit Tartu быстрый кредит в Таллинне. Laenud ilma tagatiseta. SMSiga registreerimise korral lepitakse kättetoimetamine kokku telefoni teel.

Eesti Pagar | TOSTA ENDALE JIMNY!

. Auhindade võitjate nimed avaldatakse kampaania lehel eestipagar.ee/tosta hiljemalt loosimisele järgneval kolmandal tööpäeval. Korraldaja jätab omale õiguse muuta kampaania reegleid ning anda välja lisaauhindu. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigis kehtivate seaduste järgi. Auhind toimetatakse võitjale peale andmete täpsustamist. Alaealise osaleja puhul loetakse osalemine kinnitatuks, kui osalejal on olemas seadusliku esindaja või eestkostja nõusolek kampaanias osalemiseks ning see isik kinnitab kampaania reeglitega tutvumist ning nendega nõustumist.

MÕTLED TULEVIKU PEALE? SA SAAD SELLE KUJUNDUAMISELE ISE.

Märkused