Oled mõelnud, millised on teiste riikide traditsioonilised jõulutoidud?

Kas su vagiina on normaalne? Ekspert selgitab, kuidas.

. Peale selle annavad Inglid sulle teada, et oled spirituaalselt hakanud kasvama ja sinu intuitsioon on hetkel tõusuteel. Sinu poole tuleb olukordi, kus sa pead iseennast kehtestama, siis tee seda. Kui näed kombinatsioone, kus on rohkem kui kaks numbrit, siis see tähendab seda, et Inglid soovitavad sul enda suhtumist ellu muuta. See number saadetakse sulle siis, kui Inglid soovivad, et sa oleksid loomingulisem, näita mida sa oskad, näita seda teisele. Teade, mis sümboliseerib igal tasandil uut algust, uus töö, uus elukaaslane, uus projekt, uus algus tervise suhtes, uus peatükk või uue elu sünd ehk lapseootele jäämine. See, mida see sinu elus tähendab, seda näed ise! Ainuke asi, mida Inglid soovivad sulle nende sõnumitega näidata on see, et kuna nad soovivad sulle kuhjaga head õnne ja võimalusi anda, siis lõpeta ära kritiseerimine ja negatiivsete sõnade välja ütlemine. Enesekindel sellepärast, et see iseloomuomadus viib sind hetkel edasi. Inglid annavad sulle märku, et täna pead sa ise otsuseid langetama ja sa ei tohi teiste inimeste arvamusest ega ka teiste inimeste poolt tekitatud hirmutundest end mõjutada lasta". Laen arvuti tagant lahkumatta, взять кредит в Эстонии. Sellest on kasu, nad soovivad sulle öelda! Järelikult on sinu ellu võimalik tuua midagi head läbi selle, et sa ise oleksid ausam teiste suhtes. Sul soovitatakse hetkel mõelda rohkem oma perekonna vajaduste peale või oma kallima tunnete peale.

Nii materiaalses kui ka armastavas mõtted, nüüd ole väga positiivne, et sa ise selle külluse kanali enda jaoks kinni ei paneks. Inglid hoiatavad sind siiski, et negatiivne suhtumine, kritiseerimine ning ülemõtlemine takistavad sinu Inglite küllusliku töö ära, seega naeratus näole ja positiivselt olgu hing meelestatud. See on sõnum selle kohta, et peagi võib saabuda sinu ning perekonna jaoks üks suur uus elumuutev võimalus ja mida sa peaksid tegema on see, et sa lähed lihtsalt niiöelda vooluga kaasa, kui see miski on saabunud. On midagi, mis sinu ellu on viimasel ajal saabunud või keegi, kes on järsku teele tulnud või isegi mingisugune harrastus, mida oled viimasel ajal hakanud tegema. Nad näevad sinu pessimismi ja toovad sulle soovitusi, et sa oleksid positiivne, kuna vastaseljuhul sa ise tõukad õnne endast eemale. See on märk sellest, et see miski on sinu eluteele ette määratud ja see on osa sinu kohustusest, saatusest ning ülesandest. Aus selles mõttes, et sa ei varja seda, mida sa oskad. On aeg hetkel unistada, kuna Inglid on nõus nii armastavaid, kui ka materiaalseid unistusi täitma.

Vaata, millised näevad välja Padjaklubi tegelased eakana.

. Inglid annavad sulle vaid veidi aega, et sa liigutama hakkaksid ja saaksid endale selle, mis sulle kuulub, Võta hetk ja mõtle, mida sa kardad, milline elumuutev samm oleks sulle kasulik, aga sa jääd täna enda mugavustsooni. Ka inimene võib olla sinu jaoks ülesanne, seega ära võta täna mitte ühtegi asja enda elus kergekäeliselt, kui sulle on antud isegi katsumus, siis usu mind, see viib sind suure teadlikuseni.. Soodne periood erinevate projektide ellu viimiseks, raha investeerimiseks, kinnisvara tehinguteks, suurtemaks ostudeks, töökoha vahetuseks, tööl hea mulje saavutamiseks ja üleüldiselt karjääriredelil tõusmiseks. Parimintress. Ehk Inglid toovad sinu õuele headust, kui sina annad vastu vähem kriitikat teiste suunas. Tea seda, et ükskõik mis hetkel sinu perekonna poole on tulemas, tuleb pikemas perspektiivis heaga. Teadlikuseni, kus sa mõistad, miks sa eksisteerid. Soodsaim kiirlaenupakkujaid.

Oled vallaline ja haletsed ennast? Ära põe ja vaata.

. - "Sa pead iseseisev olema, ära lähtu teiste inimeste arvamusest ja ole enesekindel. Järelikult on hetkel kõik sinu kasuks, aga sa pead ise end positiivsena hoidma. Oled mõelnud, millised on teiste riikide traditsioonilised jõulutoidud. Vastasel juhul võid lihtsalt headest asjadest ilma jääda. Seda seetõttu, et see kombinatsioon saadetakse sinu poole selle teadmisega, et sa oled tegelikult killuksese enda elupuslest leidnud. Seega ära unusta enda spirituaalsust, tegele end arendamisega edasi ja lähtu intuitsioonist, kuula seda, see on õige. Inglid toovad selle sõnumi ka siis, kui nad tunnevad, et sa oled kellegi lähedase unarusse jätnud ning annavad sulle märku, et sa tegutsema hakkaksid

Märkused