Nüüd, kus suvi on lõppenud, on vaja saada tagasi kontroll oma rahalise olukorra üle, ilma varjutamata võrratu suve muljeid.

Lisaks päevasündmuste kokkuvõttele jõuavad saatesse meeleolukad suvised lugudesarjad erilistest paikadest nii kodu- kui ka välismaal, reportaažid värvikatelt suveüritustelt ning loomulikult võõrustatakse suvestuudios põnevaid külalisi. Shanon - Suvi kestab veel Kuumus tõstab pead, annab aimu, et oodata võib head, taevalael, kiirgab valge kuu, jõuab õhtusse päev ja vaikib tuul. Päästjad peavad kuidagi leidma tasakaalu raskes seisus olevate inimeste aitamise ja oma probleemide lahendamise vahel. Hea ja soodne laen. Ükski päev ei möödu tüli või kakluseta, nendega on hirmus nelja silma alla jääda.

Päevasündmuste kokkuvõtet vahendavad saatejuhid Mart Mardisalu, Sirje Eesmaa, Marek Lindmaa, Ingrid Teesalu, Keili Sükijainen ja Kadri Pikhof. Suveõhtutel ootavad vaatajaid Kättemaksukontori detektiivid, humoorikad papad mammad, päästetöötajad, Eesti ja Venemaa kriminaaluurijad, muhedad reisisellid ja säravaimad filmitähed.

Heli Suvi: presidendi nõunikuna töötasin 24/7 - Järva Teataja

.

SHANON - Suvi kestab veel (Sõnadega / w Lyrics)

. Nad on poisitarid – nad ropendavad, armastavad napsitada ja kärarikkaid seltskondi. „Naabrist parem“ finaalsaates selgub ajaloo suurima auhinna võitja! „Suvised Seitsmesed“ otse Maarjamäe lossi pargist! Ka sel suvel tervitavad „Suvised Seitsmesed“ vaatajaid igal õhtul Eesti Ajaloomuuseumi Maarjamäe lossi pargi suvestuudiost. Loobudes uimastitest, alkoholist ja suitsust püüavad nad muuta mitte ainult oma siseilma, vaid ka välimust: nägu, soengut, kõnnakut, käitumist ja harjumusi. Nüüd, kus suvi on lõppenud, on vaja saada tagasi kontroll oma rahalise olukorra üle, ilma varjutamata võrratu suve muljeid. Päiksest kuum on maa, silmapiir aina rohkem virvendab, mööda teed, järvekalda peal, kannab tuul meid just sinna, kus on hea. Nüüd, kus suvi on lõppenud, on vaja saada tagasi kontroll oma rahalise olukorra üle, ilma varjutamata võrratu suve muljeid.

SHANON - Troopikaöö (Eesti Muusika Karikas 1. hooaeg - 11.saade)

. Keegi ei sea meile piire, miski pole kaugel, lähme kasvõi joostes, et jõuda rannapeole, naudin kõike hetkes, nii pea see ei lõppe, sest aeg nüüd kuulub meile ja suvi kestab veel.

Chalice - Eesti suvi ! :: Sasslantis

Märkused