Neli asja, mida tasuks teada enne tööle asumist

Suurepärane mees ei ole see isa, kes tuleb töölt koju, ütleb lastele vaid tere, vahetab riided ja potsatab diivanile õhtusööki ootama. «Kui su eks oli parem voodipartner, pikem, tugevam, suurem, targem, rikkam või muul moel praegusest kallimast erinev, ei tasuks seda jutuks võtta,» ütles Hartman. Ja sellel listil ei ole lõppu. Kuulamine ei ole midagi sellist, mille jaoks saad end ette valmistada.

Et kallim ei meeldi sinu lähedasteleVõib-olla ei meeldi su vanematele see, et su silmarõõmul on suured tätoveeringud.. Aga tasuks mõelda, sest praktika näitab, et naised võtavad nurisemata tihti enda suurema osa. Võib-olla häirib su sõbrannasid asjaolu, et mees on kaks korda juba abielus olnud. Need ei ole “naiste tööd” ja kui sul peaks hetkekski tekkima tahtmine nii mõelda, tule ruttu maa peale tagasi ja tõtta aga appi.See peaks olema ilmselge. Ühisrahastus platvorm - tagatiseta laenud eraisikult kuni 5000 euro. Hartman lausus, et mainida võib eksi negatiivseid omadusi, kuid positiivsed küljed tasuks jätta saladuseks. «Numbrid ja nimed muudavad mineviku väga reaalseks,» sõnas Hartman. Või kui suudad, ära tee nende arvamusest väljagi. Kui sinu kaaslasele teeb miski muret, ole valmis end muudest asjadest välja lülitama ja teda kuulama. Hartmani sõnul teeb see kõigile vaid haiget ja lööb inimeste vahele kiilu. Töömured, rahaga seotud stress, hirmud, ihad - vaid nimeta! Ilmselt kõik mehed on millalgi oma elus stressi ja muret kogenud ja tundnud, et nad ei tohi seda kuidagi välja näidata. Räägi oma minevikust pigem üldiselt ja ära maini seda kuigi tihti. Kuigi su praegune kallim võib olla väga enesekindel, mõjuvad sellised võrdlused talle negatiivselt. Laenulepingu näidised. Pole vahet, mis põhjusel mees su lähedastele ei meeldi, ära maini seda temale.

Neli asja, mida peaksid teadma puukborrelioosist.

. Autolaen, autoliising, laen auto tagatisel kuni 30 000 eurot.

Ostad uue autoga kaasa lisavarustuse? Neli mõttetult.

. Hoia seda infot endale ja ürita oma lähedastele rääkida mehe headest külgedest. Võib-olla on asi selles, et perekondlikel üritustel kipub ta vaikima.

Neli olulist asja, mida teada, enne kui välismaal.

. See on jube! Kuulamine ei tähenda ka vaid seda, et viid prügi välja, kui sulle nii on ette öeldud. Pole kahtlustki, et see muudab su praeguse kallima ebakindlaks ja ta hakkab võrdlema end su eksiga, keda ta võib-olla pole kordagi näinudki. Ükskõik, kas see juhtub siis, kui olete parasjagu teel toidupoodi, lastele järele või isegi siis, kui teil on pooleli teineteisele õrnuste jagamine. Ta aitab koduste toimetustegaPesu pesemine. Neli asja, mida tasuks teada enne tööle asumist. Neli asja, mida tasuks teada enne tööle asumist

Märkused