Mis on SMS-laen?

Laenu ennetähtaegselt ja seeläbi soodsamalt tagastada Meie teenuse puhul maksad tasu ainult nende päevade eest, kui laenusumma on Sinu valduses.

Sms laen, sms laenud, smslaen, smslaenud

. See sarnaneb tänapäeva krediitkaartidele. Lihtsalt kooskõlasta ennetähtaegse tagasimakse soov meie klienditeenindusega ja seejärel tee ülekanne oma hetkesaldost lähtuvalt. Sms laen on lühiajaliseks perioodiks mõeldud laenutoode. osamakse kuupäeval otsustad, et tahad terve laenujäägi juba ühe osamaksega ja algsest maksegraafikust kiiremini tagastada. Et seda teha, pead esmalt ära tasuma oma aktiivse laenu jooksva tasu. Limiidi raames, mille suurus sõltub Sinu kliendistaatusest, on Sul võimalik iga kell mugavalt laenusummat suurendada. Kui tagastad võetud laenu korrapäraselt, tõuseb aja jooksul Sinu kliendistaatus ning suureneb laenulimiit. Mis on SMS-laen. Mis on SMS-laen. Mis tähendab, et vajaduse korral on Sul siis juurdepääs suurenenud rahalistele vahenditele. Kasutamata summa on Sinu jaoks olemas, kui seda vajad ja ilma pikemate taotlusprotsessideta. Laen smsiga, laenud ilma tõendita. Ja veel lisaks, varasema tagasimaksega ei kaasne Sulle mingeid lepingulisi trahve ega lõpetamistasusid. Sulle pakub selline süsteem järgmisi eeliseid: Kui oled juba kord laenutaotluse edukalt läbinud, siis edaspidi on limiidi raames uue laenusumma taotlemine lihtsalt Sinu otsus. Suurendamistoimingu käigus valid sobivale lisasummale täiendavalt veel ka uue laenuperioodi, mis rakendub tervele suurendatud laenule.

Ärilaen |

. Kokkuvõttes on Sul võimalik: Jooksvalt laenusummat suurendada Sinu laenutaotluse kinnitamisel avame Sulle edasiseks laenulimiidi. Juhuks, kui tekib vajadus.

Klientide jaoks tähendab see vägagi mugavat lahendust - positiivse laenuotsuse korral avaneb taotlejale laenu piirmäär ehk limiit, mida on võimalik laenuna välja võtta kas täismahus või siis väiksemas osas. Laenu refinantseerimine - viimane päästev õlekõrs?.

Mis on krediidikonto? |

. Kui leiad, et saad summa algsest laenutähtajast kiiremini tagasi maksta, on tulemuseks ka väiksem laenu tasu. Laen maksehäiretega laen kolmeks kuuks

Märkused