Millistel tingimustel saab taotleda laenu

Kui tegemist on samasuguse tööga, mida tehakse ka töölepingu raames ning isik allub tööandja korraldustele, töötab tööandja ruumides ja tööandja vahenditega, siis tuleb sõlmida tööleping. Kui tulu jääb alla selle piirmäära, siis vanemahüvitis ei vähene.Allikas: tooelu.ee. Sellisel juhul on ta ettevõttes A lapsehoolduspuhkusel ning sõlmib töölepingu ettevõttega B. Kiirlaenude alternatiivid.

Üksikvanema lapse toetus vs elatisabi - mille poolest.

.. Millistel tingimustel saab taotleda laenu. Jäin lapsehoolduspuhkusele, aga soovin lapse kõrvalt osalise koormusega tööl edasi käia. Töölepingut saab muuta üksnes poolte kokkuleppel, mis tähendab, et töökoormuse muutmisega peab nõus olema ka tööandja.Töötaja saab samal ajal olla lapsehoolduspuhkusel ja töötada teise tööandja juures. Teenust võib töötaja osutada ka sellele ettevõttele, kus töötaja on töölepingu alusel lapsehoolduspuhkusel. Küll aga saab töötaja lapsehoolduspuhkuse katkestada ning töötada tööandja juures töölepingus kokkulepitud tingimustel. Lapsehoolduspuhkuse ajal töötamineTööinspektsiooni nõustamisjurist Greete Kaar selgitab, millistel tingimustel on võimalik lapsehoolduspuhkuse ajal töö tööaeg.

Maakorraldus. Kinnisasjade osade vahetamine ja piiri muutmine. Maa amet

. Ferratum Bank väikelaen on sobiv variant neile, kes soovivad mõistlike tingimustega laenu pikemaks perioodiks.. Millistel tingimustel saab taotleda laenu.

Ettevõtja, tea: millistel tingimustel tohid töötaja.

. Töölepingu seaduse kohaselt keeldub töötaja töö tegemisest, kui ta kasutab puhkust. Kui tegemist on töölepingulise suhtega, tuleb töötajal lapsehoolduspuhkus katkestada ja töötada töölepingu alusel.Kui töötaja töötab vanemahüvitise saamise ajal, tuleb jälgida teenitavat tulu. See tähendab, et töötaja ei saa juriidiliselt olla ühe tööandja juures samal ajal nii lapsehoolduspuhkusel kui ka töötada. Kuidas käib maksepuhkuse taotlemine?. Laen 400 euri

Märkused