Makseterminalid – Makseterminalide Rent, Müük ja Hinnakiri

Makseterminali paigaldus on tasuta. Võimalik ühendada Nets Estonia poolt , kus maksmisele minev tehingusumma tuleb automaatselt kassasüsteemist makseterminali, mis hoiab ära vale ostusumma sisestamise võimaluse. Kiire väikelaen. Bluetooth sidega makseterminal Sobib kaupmehele, kellel on müügikohas interneti püsiühendus, kuid kaardimaksete vastuvõtmiseks on vajalik terminali liikuvus. Makseterminali paigaldus tasuta. Ekraan taustavalgustusega. Selleks et saada pakkumist maksekaartide aktsepteerimiseks oma müügikohas, esitage taotlus internetipangas või kodulehel. WiFi AccessPointi olemasolu müügikohas. Tehnilised nõuded   Vajalik GPRS teenust toetav SIM kaart, mille saab pangast koos makseterminaliga.. Makseterminalid sisaldavad andmesideks vajalikku SIM-kaarti. Close countries panel Select countryFor solutions in a specific country please visit our local website Ingenico makseterminalid FRONT PAGEIngenico makseterminalid. Interneti püsiühenduse olemasolu müügikohas. Saab rentida vabalt valitud perioodiks. Tehnilised nõuded   Interneti püsiühenduse olemasolu müügikohas. WiFi-ruuter peab olema kaitstud parooliga. Rakendus töötab Androidi või iOS operatsioonisüsteemiga nutitelefonides või tahvelarvutites Bluetooth-ühenduse kaudu.

terminal Makseterminalid - FRONT PAGE

. Kassasüsteemiga on võimalik ühendada LAN ja Bluetooth makseterminale. Wifi sidega makseterminal Sobib kaupmehele, kellel on müügikohas interneti püsiühendus ja WIFI ruuter ning kaardimaksete vastuvõtmiseks on vajalik terminali liikuvus. Töötab Bluetooth-ühenduse kaudu koos Android või iOS tarkvara kasutava nutitelefoni või tahvelarvutiga. Stiilne, väike ja mugav kaasas kanda.

Makseterminalid - Nixor EE AS

. Kiirlaenud jagunevad laias laastus kaheks: tagatisega ja tagatiseta kiirlaenud. Makseterminalid – Makseterminalide Rent, Müük ja Hinnakiri.

Millist makseterminali valida? | SEB

. Nutitelefonis või tahvelarvutis peab olema internetiühendus. Kaardimakse tehingu tegemiseks saab terminaliga mugavalt liikuda kliendi juurde. Tehnilised nõuded   Vajalik GPRS teenust toetav SIM-kaart, mille saab pangast koos makseterminaliga. Ilma intressita laen kiirlaen intressita.

Kaardimaksete vastuvõtmine | SEB

. Kust saada SMS laenu kust saada raha. Kassasüsteemi makselahendus Sobib kaupmehele, kelle jaoks on oluline tehingu kiirus ning terviklik müügiprogramm koos lisafunktsioonidega. Kaardimaksekviitungi saab ostjale saata e-kirjaga

Märkused