Majandusuudised

Lukas põhjendas seda eestikeelse kultuuri- ja meediaruumi säilitamise vajadusega. Esmased tulemused näitavad, et maa sees olev rauamaagikeha on tõenäoliselt eeldatavast veelgi suurem. Ärilaen ilma tagatiseta laekumata töötasu viivis. Eestis tegutsevad pangad on võrreldes kümnenditaguse ajaga asunud rahapesuvastaste seaduste tõttu aktiivselt jälgima kõigi klientide makseid ja laekumisi. Eestis tegutsevad pangad on oma laenulepingutesse sisse kirjutanud sätte, mille kohaselt võrdsustatakse negatiivne euribor nulliga ning seetõttu ei saa siinsed kliendid Euroopa Keskpanga negatiivsete intresside poliitikast osa. Kreeka valitsus teatas esmaspäeval, et allkirjastab järgmisel kuul Küprose ja Iisraeliga suure torujuhtmeprojekti, mis on mõeldud gaasi tarnimiseks Vahemere idaosast Euroopasse.

Vene riiklik gaasikontsern Gazprom ja Ukraina riigiomandis gaasifirma Naftogaz sõlmisid viie aasta pikkuse gaasitransiidi leppe, teatasid Moskva ja Kiiev laupäeval. Varem oli teenus saadaval Tallinnas ja Pärnus.

Juhtimine - Majandus

. Eestit juhib sund, mis paneb nõudma üha kaasaegsemaid ja populaarsemaid tooteid, sest palgad tõusevad ja tarbimine kasvab, ehkki teame, et muutus tuleb varem või hiljem. Üldiselt on võimalik maailma- ja eriti arenenud maailma majandusele vaadata kahte moodi, kusjuures mõlemad vaated on õigustatud, kirjutab Peeter Koppel. Tallinnas on kahes kaubanduskeskuses avanud ukse valvekliinik, kust saab abi kergema vigastuse või tervisemurega. Pangad jälgivad rahapesuvastases võitluses nii välismakseid kui ka Eesti-siseseid raha liikumisi, kuid inimeste krediidikõlblikkuse hindamisel rahapesu uurimisel kogutud andmeid vaja ei lähe, ütles LHV Panga rahapesu tõkestamise juht Aivar Paul. Eesti välisministri Urmas Reinsalu sõnul võivad sanktsioonid kaasa tuua kogu projekti peatumise. Tallinna piiril Narva maanteel asuv liiklussõlm ehitatakse ümber kahetasandiliseks ristmikuks. Erinevalt suurest kalatootjast on teised leiud jäänud ühekordseks, välja arvatud Linnamäe Lihatööstus, kust VTA on rutiinse kontrolli käigus avastanud listeeriabakterit kahel korral ja eri toodetelt. Vastuvõtt on tasuline, kuid kliiniku eestvedaja plaanib äri avada ka Tartus ja Pärnus. USA tähtsamad aktsiaturud lõpetasid esmaspäeval taas rekordtasemel. Kiire krediit Viivus kirrlaenud. Kui pank ei anna laenu siis meie anname. Kaubanduskeskused võõrustavad üha rohkem teenuseid - kui varem on keskusesse kolinud pank, postkontor või ka valimisjaoskond, siis nüüd tuleb nende kõrvale ka arst. Eesti ei kavanda lähiaastatel suurte rahvusvaheliste digiettevõtete maksustamist, kuna ei soovi uute maksude sisseviimist ega taha sattuda konflikti USA-ga, ütles rahandusminister Martin Helme. aastaks, teatas maanteeamet.

Uudised- ä

. Eesti ainuke piiritusetootja Estonian Spirit OÜ kavatseb Rakvere Piiritusvabrikus tegevuse lõpetada, tootmine kolitakse ettevõtte teise üksusesse Moe külas. Kütusemüüjate sõnul tingis hinnatõusu peamiselt konkurents kütuseturul. Valitsus loodab, et lähiaastail õnnestub PPP toel suuremad maanteed neljarajaliseks ehitada. Valitsus kiitis neljapäeval heaks avaliku ja erasektori koostöö- ehk PPP-projektide põhimõtted. detsembri otsusega rahuldamata kaebused, millega sooviti tühistada Lasnamäel Raadiku tänavale ehitatava Lidl kaupluse detailplaneeringut. Samas ei saa välistada võimalust, et tegu on vaid ajutise seisakuga. Margus Linnamäe investeerimisfirma UP Invest OÜ tütarfirma Media Investments & Holding OÜ sai konkurentsiametilt loa osta tagasi kuulutusteportaal Soov.ee. Jõulumuusika, piparkoogilõhn, perering, kinkimisrõõm - see on jõulumeeleolu üks külg. Enamus neist tuleb Soomest ja Venemaalt, näitavad maa-ameti andmed. Pariisi kohus mõistis telekomifirma Orange'i süüdi enesetappudes, mis kaasnesid firma restruktureerimise ja koondamistega eelmisel kümnendil. Majandusuudised.

Majandus

. Tallinna Ülikooli psühholoogia eriala doktor Eva-Maria Kangro selgitab, et paljude inimeste jaoks tähendab pühadeks valmistumine hoopis stressirikast kommertsrallit, millest võib saada ka üledoosi. aasta lõpuks, teatas maanteeamet. Reformierakonna juhatuse liikme Hanno Pevkuri sõnul hääletas erakond apteegireformile vastu poliitilistel põhjustel, tegelikult toetab ta liberaalsemat regulatsiooni. Tarbimisbuum sunnib kaubandust tegema varasemast kiiremaid muutusi, kuid paneb ka raskete valikute ette, kirjutab Vaido Padumäe. Viimastel päevadel on suuremad tanklaketid kergitanud bensiini hinda. Moskva ja Kiiev saavutasid põhimõttelisele kokkuleppele Vene gaasi transiidis Euroopasse läbi Ukraina, teatasid ametnikud neljapäeval.

Esileht -

. USA esindajatekoda kiitis neljapäeval heaks uue Põhja-Ameerika vabakaubandusleppe, andes tähtsa võidu tagandamisega heitlevale president Donald Trumpile. Riigikohus ei võtnud menetlusse Enefit Greeni taotlust vaidlustada Tallinna ringkonnakohtu määrus, mis puudutas Nelja Energia omandamist. Ühendriikide tähtsamad aktsiaturud püstitasid neljapäeval uusi rekordeid. Kehtiva seaduse proviisoromaniku nõue võib tema sõnul tuua olukorra, kus Margus Linnamäe kindlustab positsiooni ja tulemuseks on halvem ravimite kättesaadavus ja kõrgemad hinnad. aasta kriisiga, mis oli riigi lähiajaloo rängim. Väikelaen tagatised lihtsad kiirlaenud. Ka konto sulgemisel ei kustuta pangad konto ajalugu, vaid säilitavad seda igaks juhuks aastaid. Laen on mõeldud muu hulgas elektriliinide parendusteks ja uute rajamisteks ning kaugloetavate arvestite paigaldamiseks

Märkused