Liikluskindlustus - kust leida soodsaim?

Süüdioleva sõiduki juhile hüvitatakse ainult ravikulud. Kui Sul on näiteks mootorratas, siis piisab kui see on kord aastas lühiajaliselt kindlustatud. Sõiduki ümberregistreerimise järel peab uus omanik esimesel võimalusel kindlustuslepingu ümber tegema. Roheline kaart Roheline kaart on kehtivat liikluskindlustust tõendav dokument välismaal. Liikluskindlustus on Eestis kohustuslik autokindlustus, millega hüvitatakse Sinu sõidukiga teistele isikutele või nende varale põhjustatud kahjud. See tähendab, et sõiduki müümisel on mõistlik raha kasutamata kindlustuspäevade eest lisada sõiduki hinnale. Kui Sa reisid teistesse riikidesse, tuleb kaasa võtta roheline kaart. Sundkindlustuse kindlustusmakse on tavalisest liikluskindlustusest märkimisväärselt kallim. Roheline kaart on kohustuslik võtta kaasa rohelise kaardi süsteemi liikmesriikidesse, mis ei ole Euroopa Liidu ega Euroopa Majanduspiirkonna lepinguriigid. Suurima kindlustusmaaklerina Eestis vahendame nii kohalikke kui ka välismaiste kindlustusseltside lepinguid, mille hüvituslimiidid võivad olla suuremad ja tingimused paindlikumad. See on sõiduki valdaja vastutuskindlustus. Statistika näitab, et sellisesse õnnetusse satub iga kümnes sõiduk.

Kontrolli, kas Sinu sõidukil on kehtiv liikluskindlustus.

. Kindlustus kehtib tavapäraseks liikluseks kasutatavatel teedel, parklates, hoovides ja mujal. Liikluskindlustus - kust leida soodsaim. Tingimused Kohustuslikku liikluskindlustust reguleerib Liikluskindlustuse seadus https://www.riigiteataja.ee/akt/LKindlS. Liikluskindlustust reguleerib Liikluskindlustusseadus. Osta liikluskindlustus Kasulikku liikluskindlustusest: Kindlustuse kontroll   Kui Sa ei ole kindel, kas Sul on juba kehtiv liikluskindlustuse või kaskokindlustuse leping, siis selle kontrollimiseks on mitmeid variante. Roheline kaart väljastatakse tavapoliisi kehtivuse ajaks tasuta. Hind on ainult osa kindlustusest, seega vaata alati üle ka tingimused ning vajadusel pea julgelt nõu spetsialistiga. Liikluskindlustuse teabedokument Tutvu ka meie teiste kindlustustega! aitab kiiresti, ülevaatlikult ja lihtsalt võrrelda erinevate kindlustusseltside pakkumisi ning leida just Sulle sobivaima lahenduse. Kui te ei kasuta sõidukit kauem on mõistlik sõduk registrist kustutada või vormistada kohustuslik liikluskindlustus. Nendes riikides võib liigelda tavalise liikluskindlustuse poliisiga. Kuu€ad rahateemalised tsitaadid – mida me saame neist õppida?. Liikluskindlustus üheks päevaks Kui vajad kindlustust vaid lühiajaliselt, saad lepingu vormistada kiirelt ja mugavalt e-büroos ja peale tasumist võid kohe sõitma asuda. Liiklusõnnetuse korral pöördu Ifi Liiklusõnnetuses kannataja või põhjustajana, saad pöörduda otse Ifi..

Kindlustus - võrdle ja osta! | IIZI

. Kehtivuspiirkond on Eesti, Euroopa Liit, lisaks Norra, Šveits, Liechtenstein ja Island.

Piirkondade kehtivus on toodud rohelise kaardi blanketil. Sinu autole põhjustatud kahju rohelise kaardi alusel ei hüvitata. Rohelist kaarti vajad, kui reisid järgmistesse riikidesse: Albaania, Andorra, Aserbaidžaan, Bosnia ja Hertsegoviina, Iisrael, Iraan, Makedoonia, Maroko, Moldova, Montenegro, Serbia, Tuneesia, Türgi, Ukraina, Valgevene, Venemaa. Laenulepingu näidised. Laenud auto ostuks 400 eur laenu. Meie ajame vastaspoole kindlustusega ise asjad korda

Märkused