Laenusumma kantakse esmalt virtuaalkontole, kust saab summa seejärel kanda oma tavalisele arvelduskontole

Võetud laenu korrapärane tagastamine tõstab aja jooksul Sinu kliendistaatust ja Sulle eraldatud laenulimiit sõltubki sellest.

Inge Villa - Eesti rootsi villa hotell Pärnus

. Kui varastatud või laenatud isikutunnistusega ei avata pangakontot Eesti pankades, ei ole võimalik ka meie teenust kasutades laenu saada. Kuniks Sul on veel kehtimas võetud laenu maksegraafik, saad Sa lisasummasid taotleda sellises mahus nagu Sul kasutamata laenulimiiti veel parajasti eksisteerib. Täpset summat, mida maksimaalselt saad juurde taotleda, näed alati siis, kui logid www.smslaen.ee lehele sisse oma kasutajakonto andmetega. Sel viisil välistatakse võimalus, et laenatud või varastatud kontoandmetega laen võetakse, mille tagasimakse pettuse ohvri kanda jääks. Väljastame omalt poolt otse pangale laenuinfo, mis peaks sobima pangast võetava uue laenutaotluse rahuldamiseks. Toimingu käigus valid oma aktiivsele laenule sobiva lisasumma ja laenuperioodi pikkuse, mis hakkab kehtima suurendatud laenule. Meie ID-punktid asuvad enam kui viiekümnes asukohas üle Eesti. Meie kliendid peavad ennast ID-punktis tuvastama ning alles siis on võimalik sõlmida laenuleping. Selleks puhuks on meil kasutuses maailmatasemel tehnoloogiad ja IT-lahendused. Laenulimiidi avamine tähendab, et oled täitnud eeltingimused Sulle avatud laenulimiidi raames laenu saamiseks.

Mogo -

. Vormistades laenutaotlust esmakordselt, pead veel allkirjastama ka isikutuvastusankeedi SMS Laenu ID-punktis – kas Eesti Posti kontorites või SMS Laen ASi esinduses. Laenutaotlejal ei tohi olla aktiivseid võlgnevusi Krediidiinfos. Sellises olukorras jooksvate küsimuste korral võta ühendust meie klienditeenindusega. Reklaamitud mõõdukad intressimäärad on tihti suitsukate, et varjata kõrgeid lepingutasusid või kulusid laenu tagasimaksetega hilinemisel. SMS laenude võrdlus laen alates 17a. Siiski teostame iga laenutaotluse puhul eraldi maksevõimekuse kontrolli, mille hulgas on näiteks Krediidiinfo võlgnevuste päring. Alati soovitame negatiivse vastuse korral küsida pangalt põhjuseid ja võimalust selgitada SMS Laenu kasutuse tagamaid. Või juhul kui Sul osamakse tähtaegasid pole esinenud, siis laenu võtmise kuupäevast selle kuupäevani, kui laenu suurendad. Erinev enamusest kiirlaenu pakkujatest Krediidi kulukuse määrale on seadusega seatud ülempiir, kuid paljud kiirlaenu pakkujad kipuvad sellest maksimumi võtma. Kui isikul pole finantsasutuste ees kohustusi, siis ei teki ka laenutoodete taotlemisel probleeme.. Isikutuvastus ankeedi allkirjastamine on kohustuslik toiming esmakordse laenutaotluse vormistamiseks. Sinu kasutatud laenulimiit taastub alles siis, kui oled täielikult ära tasunud oma kehtiva kohustuse. Kui me ei aktsepteerinud Sinu laenutaotlust, siis see tähendab, et kahjuks ei vastanud Sa hetkel meie laenuväljastamise põhimõtetele. Positiivse laenuotsusega klientidele on meie teenuse puhul ette nähtud kohene laenu piirmäär ehk suurim summa, mida mugavalt laenuna taotleda saad. Saad sellises olukorras lisainfot, kui võtad ühendust meie klienditeenindusega. Kui oled juba võtnud mõne kiirlaenu, siis soovitame kaaluda nende laenude refinantseerimist Bondora laenu abil. Toimingu kinnitamiseks pead ära tasuma pikendamistasu. Kõikidel krediidiandjatel on kohustus kontrollida laenaja rahalist olukorda, kuid tänu meie tehnoloogiale saame sobiva laenupakkumise teha minutitega.

See määrab summa, mida mugavalt ja koheselt taotleda saad. Näiteks valides endale sobiva laenusumma ja perioodi kohe meie veebi esilehelt. Loe selle kohta lähemalt allpool laenulimiidi selgitusest.

Autolaen - Inbank - Leia sobiv kuumakse kalkulaatoriga

.

Kinnistulaen - laenamine on lihtne

. Meie teenuse puhul maksad intressi ainult nende päevade eest, kui laenusumma on Sinu valduses. Laenu suurendamiseks pead esmalt ära tasuma oma aktiivse laenu jooksva tasu. Teise lahendusena saad maksta pangalingi vahendusel kohe otse www.smslaen.ee lehelt. Saad laenu suurendada Sulle eraldatud laenulimiidi raames ja selle kasutamata osalt. Toimingu korral pikeneb järgmise osamakse tähtaeg ja sellega koos nihkuvad edasi ka kõik järgmised osamaksed ja laenu lõpptähtaeg. Positiivse laenuotsusega klientidele on meie teenuse puhul ette nähtud kohene laenu piirmäär ehk limiit. Laenusumma kantakse esmalt virtuaalkontole, kust saab summa seejärel kanda oma tavalisele arvelduskontole. Jah – kui leiad, et saad summa algsest laenutähtajast kiiremini tagasi maksta, on tulemuseks ka väiksem laenu kasutamise tasu. Või siis oled teinud tasumise hiljem kui oli Su maksetähtaeg. Samas sarnaselt pankadele on meie laenupakkumised personaalsed ja mõistliku intressiga. Panga laenutaotluse tagasilükkamise põhjuseks ei tohiks olla varem võetud kiirlaen, sest tegemist on ikkagi üldlevinud laenuliigiga. Laenu tagasimakseid saad teostada saldoseisu ülevaate alusel, mille saadame Sulle iga makse eel Sinu registreeritud e-posti aadressile. Aga saad ka ise avaldada soovi limiid tõstmiseks, kui see ei ole veel saavutanud kõige kõrgema summa taset. Täname, et tasusid oma võlgnevuse! Siiski võib meie andmebaasides tekkida võlgnevust väljendav olek, kui oled makse sooritamisel teinud näiteks vea viitenumbri sisestamisel. Leiad täpsema info, kui logid sisse oma kasutajakonto andmetega. Kui juba omad kasutajakontot ja oled meie teenust varem kasutanud, siis pead lihtsalt täitma laenutaotluse. Meie süsteem kalkuleerib iga laenaja andmete ja krediidiajaloo põhjal parima võimaliku intressimäära, mida suudame pakkuda. Lihtsalt kooskõlasta ennetähtaegse tagasimakse soov meie klienditeenindusega. Edasine protsess võtab aega vaid mõned minutid. See on tasu Sinu laenu eelmisest osamaksest laenu suurendamise kuupäevani

Märkused