Laenud ärikliendile laen ilma pangakonto väljavõtteta

Pikaajalised laenud | SEB

. Näiteks hambaravi, silmade laseroperatsioon, esteetiline kirurgia ja teised meditsiiniteenused.Loe lisaLHV õppelaenuga saad katta õpingute ajal tekkivaid kulutusi. Väikelaenu võtmiseks ei ole tagatist vaja.Loe lisaLHV autolaenuga saad omale soetada just sellise mootorsõiduki nagu sul vaja – sõiduautost mootorpaadini. Kogu laenu saad mugavalt tasuda kuumaksetena.Loe lisaTervise- ja ilulaenTervise- ja ilulaenu saad kasutada ravi- ja iluteenuste eest tasumiseks. Pangalaen eraisikule maksehäiretega arvete refinantseerimine. Sõiduki saad vormistada kohe enda nimele. Laenu intressimäär sõltub keskpankade intressimääradest.Loe lisaLHV liisinguga saad paindlikel tingimustel soetada sõiduauto või rasketehnika, aga ka mootorratta või väikelaeva.Loe lisaLHV järelmaksuga saad kauba või teenuse eest tasuda osade kaupa.. Investeerimislaenu toel saate soetada põhivara või teha muid pikemaajalisi suuri investeeringuid. Laenu saad kasutada ka sisustuse ja elektroonika soetamiseks.

Laenud - Inbank - Võrdle laene

. Sigma krediidi. Kiire laenude internetis on suurepärane lahendus siis, kui mõne ostu või makse jaoks on kiirelt raha vaja. Odavad kodulaenud intresside võrdlemine. Stardilaenuga on alustaval ettevõtjal lihtsam ja riskivabam oma äri käima lükata ning võõrkapitali kaasata. Ehita endale uus kodu või renoveeri olemasolevat kinnisvara.Loe lisaLHV eralaen on paindlik viis selleks, et renoveerida kodu, soetada kinnisvara või rahastada muid sulle olulisi ettevõtmisi.

Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Investeerimislaenu saate kasutada sisseseade, tehnoloogia või muu suuremat investeeringut nõudva põhivara soetamiseks ning kontori-, lao- või tootmispinna ehitamiseks. Korterelamute soojustamiseks ja renoveerimiseks saate taotleda soodustingimustel korterelamu laenu. Lepingu sõlmid tasuta.Loe lisaVõimenduslaenLHV võimenduslaen tähendab paindlikku laenu börsil noteeritud väärtpaberite tagatisel kogu su portfelli ulatuses. Kiire laenude internetis on praegu üks kõige populaarsematest krediidimudelitest, mida pakub enamik tasuta kiirkrediiti pakkuvaid ettevõtteid. Lisaks võib sellise kiirlaenud vormistada internetist kodust väljumata. Kui laenu tuleb pikendada, peate arvestama komisjonitasudega, mis on sätestatud lepingus, mille olete kiire laenude andjaga sõlminud. Korterelamu ehitus- ja renoveerimistöid, mis parandavad energiatõhusust ning elukeskkonda, ja nende töödega kaasnevat ekspertiisi ning projekteerimist on võimalik rahastada korterelamu laenuga. Krediidi tagasimaksmise aega võib pikendada vajaliku ajani. Laenud ärikliendile laen ilma pangakonto väljavõtteta. Sisustuslaenu võtjal ei tule seada laenu tagatiseks oma kodu ega tasuda riigilõivi ning notaritasu. Ainsana Eestis pakume eraisikule ka järelmaksukindlustust.Loe lisa Pikaajalised laenud Pikaajalise laenu abil saate laiendada oma ettevõtte tegevust, soetada põhivara ning investeerida mahukamasse projekti, mille tasuvusaeg saabub kaugemas tulevikus. Laenu võite tagada kinnisvaraga. Alustaval ettevõttel, kellel puudub tagatisvara või kellelt nõuab vara seadmine tagatiseks liiga palju raha ja aega, on võimalus laenu saada KredExi ja ettevõtte omanike käendusel. Lihtne taotlusprotsess ning paindliku tagasimaksmise võimalus. LHV kodulaen on Eesti kõige paindlikum kodulaen kodu soetavale teadlikule kliendile.

Väikelaen | SEB | Info ja kalkulaator

. Laenud ärikliendile laen ilma pangakonto väljavõtteta. Laenu kasutamise otstarbe saad ise valida. Stardilaen on hea võimalus ettevõtlusega alustamiseks ja täiendava kapitali soetamiseks

Märkused