Laenu taotlemisel sissetulekut ei küsita, põhja laenu ja hoiuühistu

Need on väga isiklikud küsimused, kuid see info on eriti oluline, kui laenu võetakse koos kaastaotlejaga. Kui sissetulek on kuude lõikes kõikuv, siis selgitatakse välja selle põhjus. Laenu taotlemisel sissetulekut ei küsita, põhja laenu ja hoiuühistu.

Tarbimislaen |

. Väljaminekuid analüüsides võetakse arvesse ka kohustusi, mis võivad kliendil olla teiste inimeste ees. Aus inimene kes annab laenu krediidi. Raha laenamine pereklubis. Seepärast võib pank esitada küsimusi sinu sissetuleku kohta.

Mida teha, et kodulaenu saamise otsus oleks positiivne? | SEB

.

Pank analüüsib hoolega, millised on inimese sissetulekud ja olemasolevad kohustused, et veenduda, kas laenukohustus on kliendile ka pikas perspektiivis jõukohane. Näiteks küsida, kas lisaks põhipalgale on perel veel täiendavaid sissetulekuallikaid. Enne laenulepingu sõlmimist tutvu hoolikalt lepingutingimustega ja vajadusel pea nõu meie spetsialistiga. Sellisel juhul on pangal oluline hinnata kogu leibkonna majanduslikku seisu ning perspektiive. Näiteks võidakse küsida, millega tegeleb elukaaslane ja milline on tema sissetulek, kuidas on peres vara jaotatud ja kas on sõlmitud varalahususe leping ning kuidas on plaanis uut vara jagada. Krediidikonto Tarbimislaen Refinantseerimine Kiirlaen Valige summa ja periood Kehtivad laenud Tihtipeale võivad panga esitatud küsimusd tunduda veidrad või isegi ebamugavad

Märkused