Laenu taotlemisel sissetulekut ei küsita auto väikelaen

. Laen autotagatisel. Näiteks võidakse küsida, millega tegeleb elukaaslane ja milline on tema sissetulek, kuidas on peres vara jaotatud ja kas on sõlmitud varalahususe leping ning kuidas on plaanis uut vara jagada.

Väikelaen ehk tagatiseta tarbimislaen |

.

Näiteks küsida, kas lisaks põhipalgale on perel veel täiendavaid sissetulekuallikaid. Kiirlaen ettevõttele laenu kaastaotleja õigused. Väljaminekuid analüüsides võetakse arvesse ka kohustusi, mis võivad kliendil olla teiste inimeste ees.

Kiirlaenude kalkulaator | Uus tööriist parima laenu leidmiseks

. Seepärast võib pank esitada küsimusi sinu sissetuleku kohta. Laenutaotlus Hüpoteeklaen. Sellisel juhul on pangal oluline hinnata kogu leibkonna majanduslikku seisu ning perspektiive. Kui sissetulek on kuude lõikes kõikuv, siis selgitatakse välja selle põhjus. Pank analüüsib hoolega, millised on inimese sissetulekud ja olemasolevad kohustused, et veenduda, kas laenukohustus on kliendile ka pikas perspektiivis jõukohane. Need on väga isiklikud küsimused, kuid see info on eriti oluline, kui laenu võetakse koos kaastaotlejaga. Halens laen laenud eraisikutele. Laenu taotlemisel sissetulekut ei küsita auto väikelaen.

Märkused