Kuus nõuannet, kuidas laps säästlikult kooli saata

Kui laps rullib, sõtkub ja pigistab plastiliini, siis saab ta energia uue fookuse.Väiksemale lapsele sobivad rahustamiseks kriidid või näpuvärvid, vanemale keerukamad värviraamatud. Pehme palli mudimise ja pigistamisega sama efekti võib saada plastiliini või saviga. Kasutage võimalikult kõrget käikuSõidukid on ehitatud käivituma kõige madalama käiguga, kuid teatud kiirusel kõige kõrgema võimaliku käiguga sõitmine võib parandada sõiduki kütusesäästlikkust. Kui annad energiale ja rahutusele sihi, võib ta taas rahuneda. Kuus nõuannet, kuidas laps säästlikult kooli saata. Rehvid kaotavad aja jooksul õhku, mistõttu tuleb õhurõhku regulaarselt kontrollida ja veenduda, et rehvid on vastavalt autotootja poolt kaasa antud kasutusjuhendile õige rõhuga. Hoia endaga lõhnapuudrikotikest või lase lapsel nuusutada süütamata lõhnaküünalt. Mida suurem on sõiduki kiirus, seda suurem on kütusekulu. See võib olla lastele mõeldud instrumentaalmuusika või maheda häälega laul. Kui see on ohutu, lükake alati sisse kõrgem käik. Enamik neist nõuannetest suurendavad ühe paagitäiega sõidetavaid kilomeetreid natuke, kuid mitut nõuannet korraga kasutades võib kilometraaž paraneda märgatavalt. Võib-olla soovib ta isegi kõrvaklappe, et omaette olla.Neid võtteid peaks lapsele tutvustama kui abivahendeid rahunemiseks, mitte karistustena. Samas võivad nii liiga suur kui ka liiga madal sõidukiirus mõlemad põhjustada suuremat kütusekulumist. Kui lapsele meeldib joonistada, siis varu autosse tagavaraks väike joonistuskomplekt, mille järele saad haarata, kui olete kodust eemal.Ka aroomiteraapia võib lapsele lõõgastavalt mõjuda. Hea lõhn võib teda rahustada, aga tegelikult mõjub rahustavalt ka suurte hingetõmmetega sisse-välja hingamine. Ära tee sellest karistust, vaid suuna lapse energia kõndimisele. Muutke oma sõidustiiliKütust säästab ettenägelik ja sujuv sõit. Hea on kiirendada järk-järgult, vahetades käike võimalikult sujuvalt. Väike jalutuskäik või keskkonnavahetus võivad hästi aidata. See mõjub väga rahustavalt ka täiskasvanutele.Last võivad rahustada ka stressipall või kaisuloom. Madalate käikudega sõitmine võib suurendada kütusekulu.

Kuus nõuannet, kuidas valida endale õige rinnahoidja.

. Hüpake, ronige trepist üles-alla, jookske väike ring ümber maja või trampige jalgu.Varu endale mänguasi, milles on vees hõljuvaid osakesi. Vähendage kiirustÜks lihtsamaid ja tõhusamaid viise kütuse säästmiseks on alandada kiirust. Muidugi ärge jätke last tulega järelvalveta.Autos ei ole rahustavast muusikast paremat nippi. Õige rõhuga rehvid on ka ohutumad ja peavad kauem vastu. Eriti kui laps kuulas beebina magama minnes sama muusikat, võib see jonnihoo puhul rahustuseks hästi mõjuda.Samuti võivad last lepitada audioraamatud, eriti kui lapsel on oma lemmikjutt, mida talle meeldib aeg-ajalt uuesti kuulata.

Kuus nõuannet, kuidas vältida ebaausaid tööandjaid.

. Hästi sobivad lastele mõeldud uinutamise kogumikud. Kui loksutad näiteks lumekuuli, siis lase lapsel lumesadu jälgida, et ta koondaks kogu oma tähelepanu ebemete liuglemisele. Narva mnt laen. Seda peaksid tegelikult teadma nii lapsed kui täiskasvanud. . Kuus nõuannet, kuidas laps säästlikult kooli saata. Kui vajate mõlemad hetke, et end koguda, süüdake lõhnaküünal ja vaadake koos selle põlemist. Pooltühjadel rehvidel on suurem veeretakistus, mis nõuab veeremiseks rohkem energiat ja suurendab kütusekulu. Eemaldage üleliigne koormusMida raskem on sõiduk, seda rohkem energiat selle liigutamiseks kulub, mistõttu lisakaalu vedamine põhjustab suuremat kütusekulu.

Märkused