Kuidas võlgadest vabaneda? Siin on lihtsad nipid

Kuigi sellise säästliku eluviisi järgimine on raske, on see vajalik selleks, et võlgnevused kiiresti likvideerida. Kuidas võlgadest vabaneda? Siin on lihtsad nipid.

Eelarvest ei tohiks jätta välja mitte midagi – see peab olema aus, sest olukorda ilustades teed vaid endale kahju. Kui oled märkinud kõik hädavajalikud kulutused, näed palju sul raha üle jääks. Internetis on väga palju võimalusi ka vabakutselistele ning isegi, kui teenid vahel vaid paarkümmend eurot, on see summa, mida sul muidu ei oleks olnud. Ilma põhjaliku plaanita on väga keeruline võlgnevustest vabaneda, mistõttu tuleb esmalt koostada isiklik eelarve. Otsi lisasissetuleku võimalusi. Nagu öeldakse: parem üks varblane pihus kui kümme tuvi katusel! Kasuta refinantseerimise võimalust. Võta võlausaldajatega ühendust ning näita neile oma eelarvet – nii näevad ka nemad, et su soovitud kuumakse on reaalselt see, mida sa suudad tasuda. Alusta võlgade tasumist kõige väiksemast laenust. Kalkuleeri, kui palju iga kuu teatud kulutustele raha vajad – näiteks kui palju kulub raha söögile, transpordile ja kodule. Nii saad võlgnevustest kiiremalt vabaks. Kuidas võlgadest vabaneda? Siin on lihtsad nipid. Kohe, kui sa oled saanud selgust selle osas, kui palju sul jääb iga kuu raha üle, peaksid sa tegema võlausaldajatega kirjalikud kokkulepped. Tee kokkulepped võlausaldajatega. See on kahtlemata kõige keerulisem etapp, ent mida rohkem sa suudad teenida, seda kiiremini saad võlad tasutud. Nii pead tasuma vaid ühte soodsamat laenu, mis on tunduvalt sõbralikum rahakotile ning ei ole nii stressirohke. Millises faili formaadis peab olema big panga laenuleping soodsa intressiga väikelaen. Üks võimalusi võlgnevustega tegeleda on võlad kokku koondada ning võtta refinantseerimislaen, millega tasuda kõik olemasolevad võlgnevused. Kui väiksemad võlgnevused saavad kaetud, on sul võimalik panustada rohkem suurema laenu tasumisele.

Kolm nõuannet, kuidas võlgadest lahti saada ja.

.

7 nõuannet kuidas saaksid võlgadest kiiremini vabaks.

. E-maili aadress Lisa! Tee eelarve, sea eesmärgid ning järgi neid. See on summa, mille saad pühendada iga kuu võlgnevuste tasumisele. Näidates ise üles innukust oma probleemiga tegeleda, on võlausaldajad igati valmis vastu tulema ning leidma lahenduse, mis sobib mõlemale poolele. Kui sa oled jäänud kimpu mitme võlgnevusega, alusta kõige väiksemast ning pühenda sellele kõige suurem summa, samas jäta kõige väiksem osa suuremale laenule. Selle jaoks võid teha endale näiteks Exceli faili, kuhu märgid oma sissetulekud ja väljaminekud

Märkused