Kuidas teha 1 sendist 600 eurot? Siin on 9 nutikat säästmisstrateegiat

Iga kord, kui sa maksad poes sularahaga, pane kõrvale summa, mis jääb ostusumma ja järgmise euro vahemikku. Nii oled kogumisega hoopis vabam ning lased natuke juhusel mõjutada säästmist. Kuigi see pole kõige stabiilsem viis, kuidas raha koguda, aitab see ikkagi kaasa ning nii ei teki ka ahvatlust järsku saadud raha kohe ära kulutada. Alljärgnevalt tuvustame paari põnevat strateegiat, mis aitavad sul hõlpsamini säästa. Kuna harjumustest pole kerge lahti öelda, võid sellega olla ka kaval.

Samuti aitab see väljakutse sul näha, millised kulutused on sinu jaoks täiesti ebavajalikud ning nii õpid pisut eelarvet korrigeerima. Kui sul ei ole võimalik iga nädal panna kõrvale ühte eurot, on sul vähemalt võimalik säästa ühe sendi kaupa. Raha säästmine võib olla vahel küll väga keeruline, kuid kui teed endale väljakutse ja järgid seda, avastad varsti, kuidas kunagi kurvalt tühi olnud hoiupõrsas on kiirelt rahaga täitunud! Viktoria Krusenvald Financer.com Eesti toimetaja. Kui sa kipud ropendama, võid hoopis teha “ropu suu fondi”, kuhu pistad euro alati, kui mõni kole sõna suust lipsab.

Laenu kontor. Auto ostu laenud odavad laenud ilma konto.

. Lisaks võib sellise kiirlaenud vormistada internetist kodust väljumata. See idee on eriti hea nende jaoks, kes ei taha järgida teatud ajaraami või kellel on raske meeles pidada “säästmisgraafikut”. See tähendab, et võid raha välja käia ainult arvete maksmiseks ja toidu ning muu hädavajaliku ostmiseks. Nimelt, sätesta endale päevaeelarve toidu jaoks ning ära mine sellest kunagi üle. Kui laenu tuleb pikendada, peate arvestama komisjonitasudega, mis on sätestatud lepingus, mille olete kiire laenude andjaga sõlminud. Tagurpidine nädalaplaan Selle strateegia puhul lähtutakse kuu numbrist ehk teisisõnu sellest, mitmes kuu parasjagu käsil on – vahe on aga selles, et see number keeratakse teistpidi. Kiire laenude internetis on suurepärane lahendus siis, kui mõne ostu või makse jaoks on kiirelt raha vaja. Igasugused lõbustused, väljaskäimised ja riiete või muude asjade ostmised on täiesti välistatud. Isegi, kui järgid kavalaid säästmisnippe, võivad ootamatused napsata hoiupõrsast oma tükikese seni, kuni säästud ongi nullilähedaseks muutunud. Hoian finantsteemadel kätt pulsil ning jagan oma teadmisi ka sinuga, et sa saaksid saavutada parema rahalise olukorra ja teha parimaid otsuseid. Võid ka enda perele luua sellise strateegia, kui toidupoes kulutamine näib olevat kontrolli alt väljunud. Laen ilma lepingutasuta. Iga kord, kui su näppu satub just see valitud rahatäht, pane see kõrvale. Tee nii iga kord, kui sul tekib suitsuisu. Kiire laenude internetis on praegu üks kõige populaarsematest krediidimudelitest, mida pakub enamik tasuta kiirkrediiti pakkuvaid ettevõtteid. Toome taaskord näiteks suitsetaja. Kuidas teha 1 sendist 600 eurot? Siin on 9 nutikat säästmisstrateegiat. Kogu ühte teatud rahatähte Vali ükskõik milline rahatäht – olgu see ühesendine, üheeurone või viieeurone. Tegemist on olemuselt “väljakutsetega”, mis annavad säästmisele ka omamoodi võistlusliku külje, seega kui oled konkurentsihimuline, on need strateegiad sulle täiuslikud. Näiteks, kui sa valisid säästmiseks üheeurose, siis iga kord, kui saad näiteks poes käies üheeurose, pane see säästudesse.

Kuidas teha 1 sendist 600 eurot: 9 nippi, mis aitavad raha.

.. Samuti võib raha kõrvalepanemine näida keerulisena, kui palganumber pole kiita. Krediidi tagasimaksmise aega võib pikendada vajaliku ajani. Usu või mitte – raha saab säästa isegi siis, kui sul on sellega terve elu olnud probleeme või kui sul ei ole ülemäära palju raha kuu lõpus alles. Kulutustevaba nädal Vastupidiselt eelnevatele väljakutsetele, mille puhul peaksid raha kõrvale panema, on selle strateegia põhimõte hoopis raha kulutamise vältimine

Märkused