Kuidas piirata liigset raha kulutamist?

Mida tihemini poes käia, seda rohkem on ahvatlusi, mis võivad su eelarvest suure tüki hammustada. Todėl patogiai valdomoje svetainėje Jūsų laukia aktualiausia ir naudingiausia informacija, susijusi su kreditais ir paskolomis. Kui saad sellega hakkama, võid end millegagi premeerida. Kui soovid teha lõpu suurtele kulutustele, siis proovi neid ülaltoodud nippe ning märkad peatselt, kuidas iga kuu on raha rohkem üle. Kui laenu tuleb pikendada, peate arvestama komisjonitasudega, mis on sätestatud lepingus, mille olete kiire laenude andjaga sõlminud. Nii ei ole ahvatlust raha kasutada, eriti kui sul on hoiukonto, kust ei ole niivõrd lihtne teha väljamakseid. Sellest hoolimata võib palgapäeva järgselt raha käte vahel sulada nagu või, mistõttu on kuu lõpus ikkagi vaja süüa vaid makarone, kahetsedes liigset kulutamist. Laenutaotluse aastane sissetulek. Kui oled loomuselt võistlushimuline, võid endale luua eesmärgid ning võtta seda kui võistlust iseenda vastu. Selle jaoks pead endale esmalt looma kuueelarve, mis aitab sul selgeks teha, palju vajad raha näiteks nädala toidu jaoks.

Kuidas koolis paremini keskenduda? Lastepsühhiaater annab.

. Krediidi tagasimaksmise aega võib pikendada vajaliku ajani. Kuidas piirata liigset raha kulutamist. Kiire laenude internetis on praegu üks kõige populaarsematest krediidimudelitest, mida pakub enamik tasuta kiirkrediiti pakkuvaid ettevõtteid. Kui sul on kodus piisavalt toiduaineid varutud ning sul on ka kindel menüü planeeritud, ei ole ahvatlusi poodi minna midagi lisa ostma ning seda vähem on võimalusi kulutada plaanivälistele asjadele. Tee endale selge menüü, mida järgid ning käi vaid korra nädalas toidupoes, ostes korraga kogu nädala kauba. Selliseid eesmärke luues on tunduvalt lihtsam jälgida kulutamist ning ühtlasi piirata mõttetute kulutuste tegemist.

Video: kuidas piirata liigset suhkrutarvitamist | Tervis | ERR

. Kiire laenude internetis on suurepärane lahendus siis, kui mõne ostu või makse jaoks on kiirelt raha vaja.. Võistlemisel ei ole aga mitte mingit mõtet – asju tuleks hankida vaid siis, kui see on sulle tõesti vajalik või südamesoov. Pane näiteks eesmärgiks järgida eelarvet kenasti terve kuu. Selle asemel peaksid keskenduma asjadele, mis on elus tõeliselt olulised, nagu tervis, armastus ja õnn. Nii väldid seda, et mõni ahvatlev poe väljapanek või sooduspakkumine kallutab sind kõrvale oma määratud ostude tegemiselt. Võta kas välja sularaha või kasuta teatud kaarti, kuhu kannad peale vaid piiratud summa ning mine poodi, võttes see summa kaasa. Mis silmist, see meelest! Kui sa oled endale loonud eelarve ja tead, palju sul jääb raha üle pärast igakuisete väljaminekute tegemist, kanna iga kuu palgapäeval see summa hoiukontole, kus see saab ka teenida pisut juurde intresside tõttu. Teistega konkureerides tood endale kiiresti kaasa pankroti. Kui sa ei näe vaba summat pidevalt oma arvelduskontol, võid selle täiesti ära unustada Kui sõber või tuttav ostis midagi uut ja põnevat, siis võib paratamatult tekkida soov ka endale hankida sama asi, et mitte „maha jääda“. Lisaks võib sellise kiirlaenud vormistada internetist kodust väljumata. Harjumuste muutmine ei toimu üleöö, seega isegi, kui peaksid vahel pisut kõrvale kalduma, asu lihtsalt uuesti oma eesmärkide kallale, kuni ühel päeval on raha säästmine ja kulutuste piiramine muutunud täiesti naturaalseks osaks su igapäevaelus. Uno laen. Kui oled selle välja selgitanud ja kavatsed minna toidupoodi, võta kaasa vaid teatud rahasumma. Šokolaad siit, kohv sealt, saiake kolmandast kohast – enne kui sa arugi saad, oled kuus kulutanud kümneid eurosid sellistele kulutustele, mida oleksid saanud ära hoida. Bondora EST.

Märkused