Kuidas mõjutavad emotsioonid sinu rahaotsuseid?

Sinu emotsioonid on võimendunud. Selge see, et tegu pole teadlike valikutega ning naised suudavad neid alateadlikke impulsse maha suruda, kuid mehed peavad aru saama, et , keda nad päevast päeva elutoas ja magamistoas näevad, ei pruugi olla üks ja seesama naine. Viimane on muidugi parim moodus kahjudest eemale hoida.

Kui hakkasid testi täitma, kuna tunned muret varasema narkootikumide tarvitamise mõju pärast või tarvitab narkootikume mõni sinu lähedastest, siis see test pole mõeldud nende riskide hindamiseks. See ei tähenda, et oled oma murega üksi. Ta vajadused, tunded ja mõtted erinevad sõltuvalt tsüklist. Meeles tasub siiski pidada, et narkootikumide tarvitamine pikaajaliselt mõjutab nii sinu heaolu, tervist kui karjääri. Ning see naine ei taha iga päev ühte ja sama meest. Mõtlemine, taju ja otsustusvõime on tugevalt häiritud. Sinu käitumine võib olla liialdatud – räägid julgemalt, kiiremini ja valjema häälega kui muidu. Oluline on meeles pidada, et ükskõik mis tulemuse sa saad, ei ole põhjust heituda. Sel juhul saad abi juba kas perearstilt või nõustajalt, kelle kontaktid leiad www.narko.ee Soovime sulle parimat! Keskmise riski kategooria Täname, et täitsid küsimustiku! Testi tulemused näitavad, et tarvitad narkootikume üsna sageli. Võid tunda kerget eufooriat. Vaata www.narko.ee abi osa, kust saad leida endale vajalikud kontaktid. Abi võib olla kohtumisest professionaalse nõustajaga, kes saab sulle tutvustada oma elu paremaks muutmise võimalusi ning koos saate läbi arutada, kuidas narkootikumide tarvitamist vähendada või narkootikumidest loobuda. Oled ehk juba märganud, et suhted ümbritsevatega on muutunud keerulisemaks, tekkinud on mured koolis või tööl, tegutsemise soovi ja huvi on järjest vähem. Kas purjus peaga võetud kiirlaene saab kaineks saades vaidlustada?. Seda teevad Kangelased, kes teavad, kuidas häälestuda oma naiste järgi nii emotsionaalselt kui füüsiliselt. Nõustaja on õppinud, kuidas probleeme lahendada, ta toetab sind ja aitab sinu probleemide lahendamisele kaasa. Naise hormoonide üles-alla kõikumised ning naise emotsionaalse seisundi tsüklilisus võivad mõjutada tema huvi seksi vastu. Võimalikult õige tulemuse saamiseks on vajalik, et vastaksid ausalt. Eufooria hakkab üle minema ning asendub ebameeldivate tunnetega nagu ärevus, rahutus, viha ja masendus. Tõenäoliselt sa ei mäleta, mitu jooki oled juba joonud. Ta aitab jõuda selgusele, mis on see ajend, mis sind narkootikume tarvitama paneb ning kuidas saada hakkama siis, kui tekib tugev vajadus aine järele. Soovime sulle parimat! Facebook Twitter Hormoonidel on naiste seksuaalsusele palju suurem mõju, kui mehed aimavad. Kui peale järjekordset tarvitamiskorda võõrutusnähte taludes võib inimene olla kindel oma soovis narkootikumide tarvitamist vähendada või neist alatiseks loobuda, siis pikemaks ajaks ei pruugi sageli motivatsiooni jätkuda.

Tõnn Talpsepaga - Kuidas olla edukam investor?

. Vaata www.narko.ee abi osa, kust leiad endale vajalikud kontaktid. Oled ilmselt tähele pannud, et mitmed probleemid sinu elus on seotud narkootikumidega, olgu neiks tujumuutused, unehäired, suhtlemisprobleemid või probleemid seadustega. Narkootikumide tarvitamine on kaasa toonud ka lisakulutusi. Kuna sa testi läbi tegid, siis oled võib-olla juba mõelnud, kuidas olukorda muuta. See tähendab, et tarvitad narkootikume regulaarselt ning need ained mängivad sinu elus järjest suuremat rolli. Otsustus- ja arutlusvõime ning enesekontroll on häiritud, arvad, et saad paremini hakkama kui tegelikult ning sul on raske otsustada, et sa ei jätka joomist. Häiritud on ka su arutlusvõime ning mälu. On soovitav kaaluda kohtumist nõustajaga, kellega koos arutada võimalusi tarvitamise vähendamiseks või loobumiseks ning kes aitab kaasa ka teiste sinu probleemide lahendamisele. Soovime sulle parimat! Kõrge riski kategooria Täname, et täitsid küsimustiku! Testi tulemused näitavad, et kuulud kõrge riski kategooriasse. Aga see võib tähendada seda, et sa pead tema hormoonide rütmiga kohanema ning suutma olla nii alfa kui beeta. Tegu on esmase hinnanguga. Oma murega pöördu psühhiaatri või psühholoogi poole, kes aitab selgusele jõuda, kas tegemist on juba kuritarvitamise või sõltuvusega. Emotsioonid on võimendunud – hea tuju muutub veel paremaks ja negatiivsed emotsioonid veel negatiivsemaks. Narkootikumid on nõudnud ka lisakulutusi.

Kuidas lapsepõlve hingehaavad mõjutavad suhteid.

. Seotud lood: Tähtis on teada ka seda, et tema vahelduv vajadus alfamehe ning beetamehe järele ei tähenda, et ta tahab kahte meest.

Alkeemia lugemisnurk. Kuidas mõjutavad hormoonid sinu.

. Tarvitajad teavad, et varem või hiljem hakkavad narkootikumid elust järjest rohkem endale võtma, loobutakse oma huvialadest, lähedastega koos oldud ajast ja teistest meeldivatest asjadest. Vajadusel suunatakse sind nõustamisele või ravile ning aidatakse narkootikumide tarvitamine lõpetada. Nõustaja on elus positiivsete muutuste tegemisel suureks abiks. Test on anonüümne – vastused või tulemused ei ole kellelegi teisele nähtavad, need on nähtavad ainult sellele, kes testi täidab. Kuidas mõjutavad emotsioonid sinu rahaotsuseid. Loe iga küsimus põhjalikult läbi ja märgi ära vastus, mis käib kõige rohkem sinu kohta

Märkused