Kuidas kiiresti raha saada

Arenda ja korda seda, mis toimib. Võib-olla sa mõõdad, kui paljusid inimesi oled aidanud. On muidugi täiesti võimalik leida see üks toode, mida kõik tahavad ning selle müügist rikastuda, aga enamik edukaid ärisid arenevad ja kasvavad ning raha teenides reinvesteerivad selle  järeleandmatu suurepärasuse tagaajamisse. See on sinu eesmärk; sinu rutiin on luua uus sisu, uued videod, uued podcast’id jne, sinu ettemääratud ajaga. Kui sa oled muusik, siis iTunes’i allalaadimised. Teised tahavad teenida raha, sest see võimaldab neil teha rohkem asju. Tagasiside, mis saad on kordades parem ning  sinu võimalused oma tooteid ja teenuseid parandada on ka paremad. Hakka pidama arvet, kui paljusid inimesi sa aitad, kasvõi väiksel määral Kõige edukamad inimesed, keda ma tean – nii rahaliselt, kui muul moel – on uskumatult abivalmid. Teeninda miljonit inimest – ja teeninda neid uskumatult hästi – ning raha järgneb. Võta kasutusse rutiinid, mis tagavad edasimineku Ära kunagi unusta, et eesmärgi saavutamine põhineb rutiinide loomisel. Võib-olla mõõdad, kui paljusid kliente oled teenindanud. Lõpeta raha ületähtsustamine See võib kõlada ebaloomulikuna, aga liigne keskendumine sissetulekutele juhivad su tähelepanu eemale nendest tegevustest, mis tegelikult aitavad rikkust. Nad tahavad oma tooteid paremaks muuta. Sinu süsteem selle saavutamiseks võib näiteks olla iga päev neli lehekülge kirjutada, see on sinu rutiin. Ja ühel päeval oled sa tipptasemel. Kui sul on vaid mõned kliendid ja sinu eesmärk on palju raha teenida, siis sa põhimõtteliselt leiutad viise, kuidas nendelt klientidelt viimsetki raha välja pigistada. Koosta nimekiri maailma kümnest parimast selle ühe asja juures. Võta raha teenimist moodusena teha rohkemaid asju. Muuda oma eesmärgiks teha ühte asja paremini, kui keegi teine Vali üks asi, milles sa oled juba parem kui enamik. Vaata lähemalt, mis teeb neid edukaks. See mida nad teevad pole nende jaoks tegelikult oluline – nad teevad ükskõik mida peaasi, et see kasumit toob.

RAHA GLITCH 5 minutiga 1.7 miljonit $ - GTA 5 Online (eesti keeles)

. Aga kui sa leiad mooduse teenindada miljonit inimest, saavad ka paljud teised sellest kasu. Nad teavad, et nende endi edu põhineb neid ümbritsevate inimeste edul. Laenud vähese intressiga, kiirlaen 18 eluaastast. Nad tahavad teha veel mõne raamatu, laulu, filmi. Jälgi järjepidevalt oma edasiminekut Meil on kombeks muutuda selleks, mida mõõdame, seega jälgi vähemalt kord nädalas oma edasiminekut enda seatud mõõdupuu järgi. Nad on väga osavad teiste inimeste mõistmises ning nende aitamises eesmärkide saavutamisel. Ning selleks ajaks, ilmselt endalegi märkamatult, oled sa juba ka miljonär. Nad unistavad luua ettevõtet, mis toodab parimaid võimalikke asju… ning raha teenimine on moodus selle unistuse täideviimiseks ja oma armastatud ettevõtte loomiseks. Eesmärk on selge… aga tee sellise rikkuseni ei pruugi seda olla. Soovimine ja lootmine ei vii sind sihile. Seega näevad nad palju vaeva, et teha teised inimesed edukaks: oma alluvad, oma kliendid, oma tarnijad ja varustajad, sest nad teavad, et kui suudavad seda teha, siis kindlasti järgneb ka nende endi edu. Täiusta ja paranda ja kohane ja tööta iga päev kõvasti, et olla parem, kui olid eile.

RAHA GLITCH algajale - GTA 5 Online (eesti keeles) (PATCHED)

. Rahaliselt edukad inimesed teevad vähemalt ühte asja paremini kui pea keegi nende ümber. Võib-olla hindad sa põhilisi samme oma teekonnal saamaks ühes asjas maailma parimaks. Paranda seda, mis ei toimi. Kuidas kiiresti raha saada. Noh tead küll, kui sulle meeldib taoline asi. Suusõnaliselt leviva info efekt on kõvasti suurem. Siin on minu definitsioon: Edu on, kui sinusse uskunud inimesed paistavad hiilgavad välja. Keskendu maniakaalselt ainult selle tegemisele.. Püsi selle rutiini juures ja pea tähtaegadest kinni ning kui sisu on hea, siis sa saad need uued kliendid. Kui sa oled programmeerija, siis võib selleks olla sinu tarkvara kasutatavate inimeste arv. Kui sa oled online jaemüüja, siis võib selleks olla külastaja kohta tehtud ostude arv või õigeaegsed saadetised või konversioonimäär… Ära lihtsalt imetle edukaid inimesi. Ja nad on ehitanud ettevõtte või karjääri, mille üle saavad tõeliselt uhked olla. Ära mõtle, kuidas teenida miljonit eurot, vaid mõtle, kuidas teenindada miljonit inimest. Ühed teevad asju tahtest raha teha; mida rohkemat nad teevad, seda rohkem raha teenivad. Igaühe definitsioon edust on erinev. Aga nende toimimise tõenäosus on parem kui kiiretel ja lihtsatel moodustel. Seega ütleme, et raha on sinu nimekirjas. Soovimine ja lootmine ei aita sul käsikirja lõpetada, aga ustavalt oma rutiinile kindlaks jäämine tagab eesmärgi saavutamise. Kui sa oled autor, võib selleks olla Amazoni pingerida. Sa saad palgata rohkem alluvaid, kelle kogemused, oskused ja üleüldine suurepärasus võivad sulle kasu tuua. Ja ütleme, et nagu miljonid teised inimesed, tahaksid ka sina saada miljonäriks. Nad armastavad tehtut ja võtavad raha teenimist, kui miskit, mis aitab neil teha veel seda, mida nad armastavad. Nad tahavad oma tootevalikut suurendada. Mõne ajaga saab sinu ärist miski, millest oled alati unistanud, sest su kliendid ja töötajad on viinud sind sellisele tasemele, mida sa ettegi poleks kujutanud. Ustavalt rutiinile pühendumine viib. Ole halastamatult enesekriitiline, mitte masohhistlikult, vaid kindlustamaks, et jätkad iga aspekti täiustamist selle ühe asja juures. Ära näe raha kui peamist eesmärki, vaid kui õigete asjade tegemise kõrvalsaadust. Seega muuda oma perspektiivi. Need pole ei kiired ega lihtsad. Üldiselt öeldes on kahte tüüpi inimesi. Siis kasuta neid kriteeriume loomaks enda edukuse mõõdupuud. Kui sa oled juht, siis sinu poolt treenitud ja üha kaugemale jõudvate inimeste arv. Määra eesmärgid, loo rutiinid, mis toetavad neid eesmärke ja siis jälgi halastamatult oma edasiminekut.

Sinu prioriteetide nimekirjas võib raha olla kuskil lõpus. Kuidas kiiresti raha saada. Järgnev on külalispostitus ettevõtja Dharmesh Shah’ilt: Loomulikult pole raha kõige tähtsam. Ehk on see kombinatsioon sellest ja enamast

Märkused