Kuidas hoida rohkem raha kokku majapidamiskuludelt

Sügavkülm täitku oma funktsiooni ja seal peab olema piisav varu - kui poodi ei saa, viitsi või jõua, siis on sealt alati midagi võtta. Kartuli osas olen ma väga pirtsakas ja seda ostan välimuse ja sordi järgi, mitte hinna järgi. Kui mingis poes on mulle vajalikud toiduained soodusmüügil, suundungi sinna. Nädala menüü mõtlen samuti pühapäeval läbi - see võimaldabki osta olulisemad toiduained ette ära. Kiire laenude internetis on praegu üks kõige populaarsematest krediidimudelitest, mida pakub enamik tasuta kiirkrediiti pakkuvaid ettevõtteid. Eks nad elavad kokkuhoidlikult ka, ostsin ükskord tööjuurde pomelot, mida ta polnud ennem näinudki, muidu linna inimesed, kommi ostavad kord kuus. kõiksugu kauasäilivaid kuivaineid varun ka korraga rohkem.mulle lihtsalt ei meeldi poes käia ja kolme päevaga produktid oma värskust küll ei kaota.kokku hoian veel sellega, et ei osta poolfabrikaate, igasugu värvilisi komme, poekooke, karastusjooke, mahla. Samas mulle meeldivad varud, aga ainult sellised, mida pidevalt tarbime ja sööme. Kuigi sellekohta võiksin ma kohe öelda. Ses mõttes igatsen argirutiini, mida mul hetkel ei ole.Kokku hoida saab ikka julmalt, kui pea tööle panna. Täna otsustasime, et sõidame õhtul hoopis minema, nii et liha tuli sügavkülma toppida, kartulid jäävad koduhoidjale, koogi pakime teele kaasa, ülejäänu ootab järgmist nädalat. poes käin igapäev, ma tahan, et söök oleks värske. meie mehega teismeline ja taks. Soodsaim laen kiirlaen kätte sularahas. Mitte sellepärast, et rahaga nii kitsas oleks, aga ma lihtsalt arvan, et söögiga laristamine on täiesti mõttetu. Ostavad samuti odavmüükidest, kartulid kasvatavaid ise,juurikad/ köögiviljad igasugused salatid, moosid, seened. Postkasti tulevad nende reklaamlehed. kasutan vene päritolu kosmeetikat ja värvin juukseid hennaga, paar korda aastas piiran serva.toidu pealt. vaata kes räägib seda :D Ja jälgi hindasid, ma ei teadnud aasta aega tagasi hindadest midagi, ostsin vaid seda mida tahtsin ja nüüd olen hakanud jälgima ja ikka kõvasti mõttetult raha on tuulde loobitud.meil ka neljaliikmeline pere.

Kuidas hoida rohkem raha kokku majapidamiskuludelt. Kas ma.

.

Aga alati isetehtud mitte mingi närune poolfabrikaat. Seega poest liha ei osta, ainult kana ostan siis, kui on sooduspakkumine. Saia- leiba sai lähedamast poest- muu ikka Mammutist.Olen tänulik vastajatele. Juustud, jogurtid saad kõik ette osta. Alati on olemas tahvel head tumedat šokolaadi ja sellest piisab pikaks ajaks. Kiire laenude internetis on suurepärane lahendus siis, kui mõne ostu või makse jaoks on kiirelt raha vaja. Lisaks võib sellise kiirlaenud vormistada internetist kodust väljumata. Varusid soetan, kui on tõesti midagi soodsat, mida kindlasti plaanin kasutada. Vastavalt sellele planeerin siis järgmise poeskäigu sinna poodi, kust saan sooduspakkumises oleva vajaliku toote. Vorsti ja viinerit ei osta. Suuremad kuivainete ja konservide ostmised toimetame üldse korra kuus. Kuidas hoida rohkem raha kokku majapidamiskuludelt. tööpäevaõhtutel miskit kiiret ja kerget. Vaat siis tekkis arusaam, et on asju, mille peale kulutame ikka täiesti mõttetult ja ühtlasi saime aru, et osasid kasulikke asju me sööme liiga vähe. loomulikult pole sul linnast vaja vedada absull kõike. Ja sügisel metsa seenele, marjule. juurikaid on keldris kevadeni, samuti hoidiseid. Ei pea peale tööd poest läbi käima ja lisaks rahale jääb ka vaba aega nii rohkem. Neid asju, mida kõige rohkem kulub, ostan sealt, kus need on püsivalt hea hinnaga. Ja nii see tasapisi algas.ikka rohkem putru süüa. Alguses see võib tunduda keeruline, aga tegelikult teeb see elu palju lihtsamaks. Alati mõtlen hommikul välja, mis õhtuks vaja ja pärast tööd poest need paar asja nimekirjast siis korvi.Magusat küpsetan ise ning siis ka planeeritult. Nii tahaks proovida, kas saaks nii, et käia näiteks kasvõi paar korda nädalas poes.Oli võimalus kunagi elada Prantsusmaal, seal vist nii toimitigi. käid korra kuus suuremas linnas, varud endale kuivaineid ja muud säilivat ja vajalikku, täidad kodus oma kapid-külmikud ja siis elad rõõmsasti seni, kuni varude lõppemine jälle linna poole suunduma sunnib. kasutan viimase hetke pakkumisi, soodukaid ja oma reisibüroo kuldklientidele tehtavaid pakkumisi.kultuuriürituste pealt. oman diiselautot ja sõidan sellega ainult pikki vahemaid.eluasemekulude pealt. üür on mõnisada eurot.riiete pealt. Valmistan kõik toidud ise, ka tööle kaasa võtan omavalmistatud toitu. hoidiseid mahlu moose jne teen ise.reisimise pealt. Ühesõnaga ma suhtun toidu ostmisse teadlikult - mõtlen ja planeerin. Samas on jälle nädalaid, kus poes käin vaid korra. Eks oleneb sellest, mida pere armastab ja kuidas toitutakse. Rahaga seotud riskid, mis tasuvad end ära. käin linnas jala, suvel sõidan jalgrattaga.

Kuidas hoida rohkem raha kokku majapidamiskuludelt. Laen.

. Muidugi vaatan - kui odavama hinnaga on pakkumisel kuskil hea sort, siis ikka võtan sealt. Pliit peab olema selline mis võimalikult vähe voolu võtab siis pole kahju neid pika valmimisajaga tavalisi toite teha. Samuti avastasin juba ammu, et Selverist tuleb väiksemas koguses singirulle odavam osta kui ise poest ained osta ja siis teha. Krediidi tagasimaksmise aega võib pikendada vajaliku ajani. Ostame kauem seisvaid juurikaid ja piimatooted jms. Sama on tangainetega, ostan neid mida ma nagunii söön, mitte lihtsalt igast sordist. Eelistatud on alati täisteratooted. Elan Tallinnas ja enam-vähem jalutuskäigu kaugusel on mitu erinevat toidupoodi. Ja ei tee ma midagi nii väga erilist kah selle jaoks - lihtsalt mõtlen väga hoolega läbi, mida ja millal ning kust ostan. Ei poekooke ega komme ega odavpakkumisel olevaid küpsiseid. Me lihtsalt ei viitsi poes käia, muudki põnevat teha, seepärast käime suures poes kord nädalas. Või siis kes viitsib ja suudab, saab koerale ka nö kodutoitu anda, aga seal on ikka teadmisi vaja, mitte et annad koerale toidujäätmeid ja putru.aga koli maale.kohalikust külapoest ei saa sa iga päev leibagi, saiast rääkimata. eks ikka ise pead katsetama ja leidma endale sobiva variandi. Iganädalaselt toome poest liha- kana- singid- juustud, tänapäeval seisavad need vaakumpakis päris hästi, ei näe vahet, kas võtaksin selle sama kuupäevaga kauba kolm peäva enne või pärast, sama nn "värske" ju. Ma ostan ka arutult "igaks-juhuks-vajaminevat", kui poes harvem käia. Kõige tähtsam isudele mitte järgi anda. Tervisega riskida ei ole just mõistlik tegu.Toitudest on soodsamad teha supid, pajatoidud, pudrud. Kuus kord või kaks käin turult liha ostmas - keskturul on paar väga head lihamüüjat. Ammmuilma pole ostnud kooke, kohupiimakreeme, mõttetuid komme, krõbinaid vms maiusi. Kergem on arvesse võtta ka pereliikmete lemmiktoitusid ja lisaks ei teki ka liigseid ülejääke. Kusjuures meile Selveri singirullid maitsevad.Sageli on isethetud kogused ka suuremad ning seega süüakse nö sundkorras rohkem. Vahel on vaja teha kolmas poekäik, kui tuleb mõni ootamatu külaskäik või juhtub, et piim -leib saab planeeritust varem otsa. elan puumajas, kus on suur kaminahi ja pliit. armastan kaltsukas kolada ja saan kogu omanäolise garderoobi sealt.ilutoodete ja - teenuste pealt.

Kuidas hoida rohkem raha kokku majapidamiskuludelt. Laenus.

. Lappan need läbi ja panen endale kirja need tooted, mis mind hetkel huvitavad - kus ja mis asi. Kui laenu tuleb pikendada, peate arvestama komisjonitasudega, mis on sätestatud lepingus, mille olete kiire laenude andjaga sõlminud

Märkused