Krediidiinfo ja taustakontroll - miks ja millal?

Täpsema info saamiseks võtke ühendust tehnilise teoga. Failide üleslaadimise initsialiseerimine. KiDocExchange veebiteenuse WSDL fail on aadressil. KiReport WSDL asub aadresslil. Laetakse serverisse ning lisatakse juba serveris olevale failile lõppu osa failist. status_code xs:integer Faili staatuse kood: Fail on edukalt üles laetud ning ootab töötlemist Tundmatu viga.

E-Krediidiinfo

. Failide edastamine ja vastuvõtmine Faile saab Creditinfole edastada ja ka vastu võtta KiDocExchange SOAP liidese kaudu.

OSTUTINGIMUSED -KREDIIDIINFO PORTAALIDES Ostutingimuste.

. Krediidiinfo ja taustakontroll - miks ja millal. päringute eest tasu ei võeta! Raporti XML skeem asub aadressil. Kui isikul ei ole ühtegi raportit saadaval, siis on päringu tulemuseks saadav XML-is märgendi available_reports sisu tühi! KiReport kasutamise näide PHP-s: Silumise jaoks võib alati pärida raportid koodiga. Laen arvuti tagant lahkumatta. Raportis on loodud märgendid kõigis skalaarsetes tüüpides, mida Creditinfo XML-ides kasutatakse. Faili üleslaadimise lõpetamine. Näiteks faili genereerimise aeg. Faili alamosa allalaadimine Creditinfo failiserverist. Üritatakse pöörduda faili poole, mis kuulub kellelegi teisele.

Tallinn Airport HG: Krediidiinfo reiting on meile väga oluline

. Creditinfo serveris kliendi poolt allalaadimist ootavate failide loetelu. Skeem pildina: KiReport__getAvailableReports.png. Õiguste saamiseks võtta ühendust klienditoega. Creditinfosse saadetava faili nimi peab olema kujul: req__.xml.gz - Creditinfoga kokkulepitud toode, mille alusel koostatakse vastus fail. Programmi põhimõte sobib KiDocExchange liidese testimiseks. - kliendi poolt määratud unikaalne id, millega eristatakse faile üksteisest. Järgnevusdiagrammil on näidatud KiDocExchange meetodite väljakutsumise järjekorrad faili üles laadimisel. Täpsema info saamiseks võta ühendust tehnilise toega. Kliendid võivad kogu faili saata ka ühe osana. raportite loend XML formaadis.

Путешествие из Санкт-Петербурга в Таллин. Часть 5: что привезти из Таллина.

. Lõpus kontrollitakse, kas üles ja alla laetud faili sisu on sama. Raporti pärimiseks muudes formaatides kasutage raportite pärimise otselinki kireport.php. Koduliising. KiDocExchange on Creditinfo veebiteenus failide saatmiseks ja vastuvõtmiseks. Lisaks teenusespetsiifilistele veakoodidele on veel süsteemsed veakoodid. Isikul saadaval olevate raportite loendi pärimine. Kord alla laetud fail kaob nimekirjast, aga faili ID säilitamisel saab faili alla laadida ka hiljem. Antud subjekti kohta raportit ei eksisteeri. Võtke ühendust klienditoega. File does not exists Kasutati faili identifikaatorit, mida ei eksisteeri. Failide jupitamist on soovitav kasutada desktop lahendustes suurte failide saatmisel. Rohkem infot vea teate kohta võib saada meetodiga getStatusMsg. Tagastatakse staatust täpsustav info.

Kui soovite maksehäire sisestamiseks mõeldud faili testida siis ärge kasutage silumismoodi. Päringu tulemuseks saadavad raportid on XML formaadis. Faili töötlemine ebaõnnestus. XML skeem XSD formaadis asub aadressil. Näiteks faili genereerimise aeg.Creditinfo vastusfaili kuju: resp__.gz - Creditinfoga kokkulepitud toode, mille alusel koostatakse vastus fail. DownloadQueueType on assiotsiatiivne massiiv, millel on järgmised elemendid: Tagastatakse üles laetud faili staatus serveris

Märkused