Kinnisvara tagatisel laenamise tingimused

Krediiditaust smsraha. Laenuhaldur teostab laenutaotluse esitanu isikusamasuse tuvastamise laenutaotluse esitaja isikut tõendava dokumendi alusel. Selleks võib olla korter, maja, ridaelamu, paarismaja, suvila, metsa- või põllumaa. Laenud & refinantseerimine potentsiaalse maksehäirega inimesele: millised on võimalused laene odavamalt refinantseerida ja kuidas saada laenu kui on olnud maksehäired?. Laenu saamiseks peab olema tagatis kinnisvara näol. Kodulaenu taotlemisel ei ole takistuseks maksehäirete olemasolu Krediidiinfos.

Kinnisvaralaen | Laen kinnisvara tagatisel - ettevõttele.

. Laenuleping eraisikute vahel. Võimalik on laenu taotleda ka ilma panga väljavõtteta. Lisaks laenulepingule allkirjastatakse ka maksegraafik. Pärast Ehital Krediit OÜ juhataja poolset laenuotsuse tegemist ja laenutingimuste määratlemist saadab Ehital Krediit OÜ laenu taotlejale välja isikustatud laenupakkumise. Pärast laenulepingu, maksegraafiku ja teabelehe allkirjastamist lepivad kinnisvaralaenu taotleja ja Ehital Krediit OÜ kokku sobiva aja notariaalse hüpoteegi seadmise lepingu vormistamiseks. Juhul, kui olete veendunud oma finantsvõimekuses tuleb Teil lõpliku laenutaotluse esitamiseks tulla Ehital Krediit OÜ kontorisse ja täita paberkandjal kinnisvaralaenu taotlemise ankeet. Indikatiivne pakkumine on informatiivse iseloomuga ja võimaldab kliendil iseseisvalt hinnata oma võimed laenu tagasi maksta. Laenu on võimalik taotleda nii eraisikutel kui ka ettevõtetel. Juhul, kui laenu taotlejale Ehital Krediit OÜ poolt saadetud isikustatud laenu pakkumine sobib, lepivad laenu taotleja ja Ehital Krediit OÜ kokku mõlemale poolele sobiva aja, lihtkirjaliku laenulepingu vormistamiseks. Kinnisvaralaenu kasutamisel piirangud ei ole. Esialgse info põhjal edastame Teile indikatiivse pakkumise.. Raha laekub Teie pangakontole kohe pärast notariaalse hüpoteegi seadmise lepingu allkirjastamist. Täitke üleval olev laenutaotlus, märkides enda isiku-, kontakt-, tagatise ning muud vajalikud andmed, seejärel klõpsake nupule „SAADA“.

Laen kinnisvara tagatisel ehk hüpoteeklaen |

. Laenu võib kasutada igapäevasteks kulutusteks, reisimiseks, kiirlaenude või tarbimislaenude refinantseerimiseks, korteri või maja ostmiseks, sõiduauto soetamiseks vms.

Laenutaotlust on võimalik täita ka läbi laenukalkulaatori. Kinnisvara tagatisel laenamise tingimused. Lisaks Euroopa tarbijakrediidi standardinfolehele on Ehital Krediit OÜ kasutusele võtnud täiendavad selgitused ja hoiatused tarbijatega sõlmivatele tarbijakrediidi lepingutele

Märkused