Kiirlaenu taotlemisel tuleks kindlasti jälgida ka intressimäärasid ja laenulepingu sõlmimisega seotud lisakulude suurust

Enne taotluse esitamist kindlasti tutvu laenupakkumise ja laenutingimustega. Vastus kuvatakse kasutajale ekraanile - kas antakse selles summas laenu või mitte ning kui palju üleüldse ollakse nõus andma. Kiirlaenuga on võimalik taotleda rahasummat suuruses 50€ 2000€, mõnel puhul ka kuni 3000 eurot. Laen ei nõuta palga tõendit. Dokumendid/tagatised Isikut tõendavat dokumenti isiku identifitseerimiseks. Kiirlaenu taotlemisel tuleks kindlasti jälgida ka intressimäärasid ja laenulepingu sõlmimisega seotud lisakulude suurust. Tutvu ja CreditStar laenukontoga.

Kiirlaenu taotlemisel tuleks kindlasti jälgida ka intressimäärasid ja laenulepingu sõlmimisega seotud lisakulude suurust.

SMS-laen | sms-laenud | Soodne laen ja kiirlaenud

. Lisaks võetakse arvesse ka väljaminekuid ehk sisse – ja väljaminekut suhet ning selle tulemusena hinnatakse kliendi finantsvõimekust. Lisaplussina laenad just sellise summa, mida hetkel vaja ja maksad ainult selle, eest mida kasutad. Kiirlaenu saab ka ilma palgatõendita, sest sissetulekuks ei pea olema ainult palk, vaid piisab ka mõni muu sissetulek. Käenduslaenude puhul ka käendaja isikut tõendavat dokumenti ning sissetulekut tõendavaid dokumente. Internetist, laenuandja koduleheküljelt. Kõige lihtsam on avada krediidi – või laenukonto Sel juhul saab kiirlaenu taotleda ükskõik, mis kellaajal ja mis päeval ning raha jõuab kontole minutitega. Kõik laenud saab eraisikutelt. Reeglina tuleb isik identifitseerida esimesel taotlemisel, mis võib võtta natuke rohkem aega, aga järgmisel taotlemisel saab laenu kätte juba loetud minutite või mõne tunni jooksul. Vatuse saab alati koheselt , , laenupakkujate lehelt. Kiirlaene väljastatakse ka nädalvahetusel ja isegi ööpäevaringselt.

Laenud ilma konto väljavõtteta -

. Nt ID kaart, pass jt Sissetulekut tõendavat dokumenti, mis näitab isiku igakuiseid sissetuelkuid. Seega taotlemisel hoia internetipanga koodid läheduses, et saaksid lisada juurde kontoväljavõtte. Isikutuvastust saab teha kiirlaenupakkuja pangakontoris, Omniva postkontoris või ka näiteks Coop näitel otse Coop'i poes. Lisaks osad kiirlaenupakkujad lasevad ka tuvastada läbi interneti. SMS –ja kiirlaenude puhul tihti sissetuleku tõendamist ei nõuta. Enne laenutaotluse esitamist tuleks likvideerida kõik maksehäired jms. Paljude kiirlaenupakkujate juures saab kõik teha mugaval internetis. Siiski on parem, kui kiirlaenud laekuvad otse pangakontole.

Kiirlaen |

. SMS –ja kiirlaenudel on see tarvilik esmakordsel laenamisel

Märkused