Kiirlaenu taotlemiseks peab olema Eesti kodanik või Eestis elamisluba omav isik, kellel on vanust vähemalt 18 eluaastat

Vastus kuvatakse kasutajale ekraanile - kas antakse selles summas laenu või mitte ning kui palju üleüldse ollakse nõus andma. Kiirlaenu taotlemiseks peab olema Eesti kodanik või Eestis elamisluba omav isik, kellel on vanust vähemalt 18 eluaastat. Enne laenutaotluse esitamist tuleks likvideerida kõik maksehäired jms. Seega taotlemisel hoia internetipanga koodid läheduses, et saaksid lisada juurde kontoväljavõtte. Laenu taotlemisel sissetulekut ei küsita, põhja laenu ja hoiuühistu.

Kiirlaenu taotlemiseks peab olema Eesti kodanik või Eestis elamisluba omav isik, kellel on vanust vähemalt 18 eluaastat. Positiivse laenuotsuse korral peab esmakordne klient läbima ka isikutuvastamise protseduuri ning siis jääb vaid oodata raha laekumist kontole. Reeglina tuleb isik identifitseerida esimesel taotlemisel, mis võib võtta natuke rohkem aega, aga järgmisel taotlemisel saab laenu kätte juba loetud minutite või mõne tunni jooksul. Kiirlaenu saab ka ilma palgatõendita, sest sissetulekuks ei pea olema ainult palk, vaid piisab ka mõni muu sissetulek. Isikutuvastust saab teha kiirlaenupakkuja pangakontoris, Omniva postkontoris või ka näiteks Coop näitel otse Coop'i poes.

Laenude taotlemiseks registreerige kasutajaks |

. Kõige lihtsam on avada krediidi – või laenukonto Sel juhul saab kiirlaenu taotleda ükskõik, mis kellaajal ja mis päeval ning raha jõuab kontole minutitega. Vatuse saab alati koheselt , , laenupakkujate lehelt. Kõik laenud saab eraisikutelt.

Kiirlaenu taotlemiseks tuleb esmalt valida sobiv.

. Kiirlaene väljastatakse ka nädalvahetusel ja isegi ööpäevaringselt. Tutvu ja CreditStar laenukontoga. Enne taotluse esitamist kindlasti tutvu laenupakkumise ja laenutingimustega. Lisaplussina laenad just sellise summa, mida hetkel vaja ja maksad ainult selle, eest mida kasutad. Vali parim kiirlaen! on laenuteenus, mida iseloomustab lühike tähtaeg ja väiksem laenusumma. Erinevalt teistest laenutüüpidest, kiirlaenu puhul pole vaja tagatist esitada ning laenu taotlemise ja raha kontole laekumise vahe on tavaliselt alla tunni. Siiski on parem, kui kiirlaenud laekuvad otse pangakontole. Paljude kiirlaenupakkujate juures saab kõik teha mugaval internetis. Enne selle taotlemist mõtle oma otsus hoolikalt läbi ning vajadusel pea nõu spetsialistidega. Lisaks võetakse arvesse ka väljaminekuid ehk sisse – ja väljaminekut suhet ning selle tulemusena hinnatakse kliendi finantsvõimekust. Lisaks osad kiirlaenupakkujad lasevad ka tuvastada läbi interneti. NB! Kiirlaen on finantskohustus

Märkused