Kiirlaenu saamiseks peab laenutaotleja vastama mõningatele tingimustele

Hoiduge kahtlastest eraisikute vahelistest laenudest! Nö “laen inimeselt inimesele” mudel on aksepteeritav ainult tuttavate ja sõprade vahel. Ükski õigeaegselt tagasimakstud laen ei tekita mistahes negatiivse mõjuga kandeid/viiteid kuskile nn registrisse!Küll aga on kuri karjas siis, laenamine muutub regulaarseks ja tagasimaksetega esineb probleeme. Sellest sõltub täpne intressimäär. Maksehäireid kajastatakse Maksehäireregistris, mis on lisatasu eest kättesaadav informatsioon kõigile. Vaatamata teises näites toodud kaks korda madalamale intressile on see laen siiski neli korda kallim! Seega alati tasub valida väikseima KKM protsendiga laen!Reaalsuses on KKM arvutuskäik kompleksem ja keerulisem. Näiteks ei tohi teenust osutada kui ettevõttel puudub Finantsinspektsiooni tegevusluba. See tuleneb sellest, et iga inimese krediidireiting on erinev.Kuna Eestis on kõrgepalgalisi vähe ja lõviosa inimestest teenivad keskmist palka või alla selle, arvutab Laenukompassi laenukalkulaator intressisumma nö keskmise intressimääraga. Compara inteligentemente y Ahorra más. Seega eluasemelaenu saamine võib saada suure tagasilöögi, kui teil on minevikus rahaasjadega probleeme olnud!NB! Kui laenusumma saabub pangakontole, siis tõepoolest on tegemist jäljega, mis jääb pangakonto väljavõttes näha.

- Mõistlik valik! Kiirlaen, kiirlaenud, laen.

. Krediidiandjad annavad krediiti/laenu liiga kergekäeliselt. Ettevõtetel pole suurt vahet, kas laen saadakse tagasi õigel päeval või hiljem kohtutäituri kaudu. Hüvitise täpne määr sõltub mitu kuud on jäänud esialgse tähtajani. Mõlemal juhul tuleb laenusaajal laenusumma tagastamise soovi korral kirjutada laenuandjale taganemisavaldus. Sinu pangakontole ei jää jälgi, et oled võtnud tarbimislaenu.

Lootes selle peale, et tarbija võtab laenu ka teist ja kolmandat korda, mil laenutingimused on juba pisut kallimad.Kokkuvõtvalt võib öelda, et soodne ja mõistlik laenupakkumine on alati olemas. Krediidi kulukuse määr näitab lihtsustatult öelduna laenu tegeliku lõpphinda koos intresside ja kõrvalkuludega. Seega pole meie kiir- ja väikelaenupakkumistel üldse suurt erinevust peale intressimäära ja lepingutasu. Väike- ja kiirlaenu on lihtne omavahel segi ajada. Kiirlaenu saamiseks peab laenutaotleja vastama mõningatele tingimustele. Kui see on teie jaoks probleem, võite taodelda kiirlaenu sularahas otse laenuandja füüsilises kontoris.Kordan veel: eeskujulikult tagasimakstud üksik kiir- või väikelaen minevikus ei ole takistus eluasemelaenu taotlemisel. Nii nagu on krediidiandjate ametlikud laenukalkulaatori arvutused hinnangulised nii on ka Laenukompassi kalkulaatori arvutused näitlikud.

Kiirlaen | Kiirlaenud - Uus soodne SMS kiirlaen kohe kätte.

Märkused