Isikutuvastamine internetis laen

Kui mõni klient ei läbi automatiseeritud kontrolli või tekib lisaküsimusi, siis viib Veriffi töötaja kliendiga läbi videointervjuu.“Lisaks inimesele töötab meil taustal algoritm, mis kontrollib erinevates andmebaasides olevaid andmeid. Laen 1000 eurot väikeettevõte laen.

Eestlaste idufirma Veriff lubab maailma kõige turvalisemat.

. Tehnoloogia suudab isikusamasust paremini tuvastada, kui inimene. Isikutuvastamine internetis laen. Näiteks üks asi, mis inimesel kunagi ei muutu on silmaiiriste ja ninaotsa vaheline kaugus. Viimase emafirmast Inbankist, saab ka Veriffi esimene pangast klient. Eelmisel kolmapäeval võttis Riigikogu vastu uue Rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seaduse. Automaatne taustsüsteem kontrollib, kas dokument on kehtiv ning kas inimene on tehingu- ja teovõimelime.

Elektrooniline isikutuvastamine – Vikipeedia

. Pärast piltide edastamist kontrollib Veriffi töötaja nende samasust ning lisaks inimesele võrdleb pilte ka nutikas algoritm, mis võrdleb näojooni ning silmaiirist. Pangakonto avamiseks peab pank endiselt ära tuvastama isiku, kes soovib kontot avada. Tänu seadusemuudatusele ei pea muuhulgas e-residendid pangakonto avamiseks füüsiliselt Eestisse tulema.

Inbank

. Seejärel peab veebikaameraga tegema dokumendist ning iseendast pildi. Kuid selleks, kui sa oled e-resident Austraalias pidid ikkagi tulema Eestisse, et saada korraks kokku telleriga, kes vaatab sulle näkku ning saab öelda, et isikusamasus on tuvastatud. Praeguseks on Veriff sõlminud koostöölepingu ka jagamismajanduse lipulaeva Uberi ja Eesti suurima netikaubamajaga Hansapost. Lisaks e-residentidele saavad teenusest kasu lõigata ka eestlased. Selle abil saame biomeetriat võrrelda erinevate algoritmide abil,” sõnas Kotkas.Veriffi investoriteks on Mobi Solutions eesotsas Rain Rannu ja Linnar Viigiga ning Inbanki tütarettevõte Inbank Technologies..

Selle tarbeks asutati uus idufirma Veriff, mille tegijad julgevad väita, et nende teenus on maailma turvalisim virtuaalse isikutuvastamise teenus.“E-residentsuse kitsaskohaks oligi pangakonto avamine, kõike muud sai distantsilt teha.

Märkused