Inbank AS

Täitsa äge on kontol näha miljoneid, isegi kui need on miinusmärgiga. Viga on parandatud ning vabandame tekkinud ebameeldivuste pärast. Ei tahaks seda saada järgmise aasta tulusse. Vali parim 400 euro väärtuses kiirlaen 2 aastaks.

. Seminaril räägivad Inbanki tulemustest ja emissiooni tingimustest Inbanki asutajad Priit Põldoja ja Jan Andresoo ning kõik kohaletulnud saavad esitada ka küsimusi. Inbanki võlakirjad on noteeritud Nasdaq Tallinna börsi Balti võlakirjade nimekirjas. „Meie tootearenduse missiooniks on kaubanduse lihtsustamine ja partnerite müügikasvu toetamine ning töötame kogu meeskonnaga selle nimel, et juba aasta lõpus uusi lahendusi turule tuua,“ lausus Andresoo. Inbank AS.

Inbank muudab juhatust - Äripäev

. Inbank AS. Juhul kui mõnel kliendil peaks veel probleeme esinema palume LHV klienditoega ühendust võtta.

INBANK AS (12001988) - Ülevaade @

. aastal loodud finantstehnoloogiaettevõttest Cofi, mis tõi turule innovaatilise järelmaksu lahenduse. Eile oli tehnilisi probleeme intressimakse jõudmisega LHV-sse. Võlakirja-IPOst ja ettevõtte tegevusest laiemalt räägivad Inbanki nõukogu esimees Priit Põldoja ja juhatuse esimees Jan Andresoo.Registreeruda saab siin. või ettenägematutel asjaoludel sellele lähedane järgnev kuupäev

Märkused