Iga otsus muudab meie elu. Kas sa tead, milliseid valikuid sa oma elus teed?

Ja mitte ainult Harjumaal. Howelli teooriaid pole teadaolevalt täielikult tõestatud, kuid põhiline osa sellest on kinnitatud. Alateadvus aktiveerub kohe ja hakkab pidama sisemist dialoogi meie teadvusega stiilis, et “ei seda sa küll teha ei saa, sest see on liiga raske, võimatu või lõppeb katastroofiga”. Harjumaal juhime lisaks Tallinnale kolme omavalitsust: Paldiski ja Loksa linna ning Anija valda. Ehk siis pühapäevasest üldkogust. Unusta see, mida ütleb sinu perekond, sõbrad või kaaslane. Trendikas - kiirlaenu ID kaardiga tuvastamine. CV koostamise ABC - kõik, mida peaksid teadma. Isegi kui see tundub nii ilmselge, olen palju kohanud nii enda kui teiste puhul seda, et isegi kui on tugev tahe, ei osata seda tahet alati tulemuslikult rakendada. Jeesus Naatsaretist oli kogu aeg teadlik sellest, et teda juhitakse nende poolt ja ta otsis vahel neid aktiivselt, nagu ka teisi insaidereid. Jeesus pidi läbi tegema teatud kindlad rituaalid ja sellepärast reisis ta ka ringi. Harju Elule prognoosib võimalikke arenguid Harju- ja Raplamaalt riigikogusse valitud Jüri Ratas. Sa ei pea olema seal suhtes, mis sind õnnelikuks ei tee, lõpeta see ja tee teine valik. Vähemalt mina ja teised Kadri Simsoni toetajad teeme kõik, et erakond ühtse tervikuna püsiks. Üks meie tuntud poliitikutest on öelnud, et Eestis on vaid kaks kõrget poliitilist ametikohta: peaminister ja Tallinna linnapea. Teie ise toetate pühapäevastel valimistel kindlasti Kadri Simsoni. Alateadvuse ainus eesmärk on meid kaitsta kõige halva eest ning teha nii, et me tunneksime ainult mõnu. Kadri Simsoni võit aitab Keskerakonnal taas tõusta Eesti juhtivaks parteiks ning tasakaalustada äärmuslikult parempoolset riikliku poliitikat. Normaalseks ei pea ma seda, et erakonna ajaleht Kesknädal või Tallinna Televisioon on asunud ühemõtteliselt üht kandidaati toetama ja teist halvustama. Iga otsus muudab meie elu. Kas sa tead, milliseid valikuid sa oma elus teed. Kiirlaen ja pank. Nüüd hakkab sügisest talv saama, aga… Suvel pidasime tõesti väga aktiivseid läbirääkimisi uue koalitsiooni moodustamiseks, eriti sotsiaaldemokraatidega. Samas on kahju, et sellist debatti, kus esimehe kandidaadid erakonnakaaslaste ees vastastikku väitlevad, pole seni toimunud. Sellepärast praegu ma enam nii kindlaid lubadusi jagada ei julge. Kui sa tunned, et elu siin Eestis ei too sulle piisavalt võimalusi ja inspiratsiooni ei jagu, siis koli kasvõi Aafrikasse. Kuidas mõjutavad emotsioonid sinu rahaotsuseid?. Nii et medali seda külge vaadates oleme me Harjumaa omavalitsustes väga võimsalt esindatud. Seega kõik, mis on alateadvuse meelest ebamugav, tundmatu või natuke pingutust nõudev, lahterdatakse valuks. Olen kindel, et meie õige otsus muudab Eesti poliitikat. Samuti on igati positiivne, et mõlemad kandidaadid on käinud aktiivselt piirkondades oma seisukohti tutvustamas. Kahel korral leidis ta nad ka üles, aga nad saatsid ta tagasi.

Iga otsus muudab meie elu. Kas sa tead, milliseid valikuid.

.

Samal ajal on ülioluline, et saame teostada võimu meie pealinnas. Keskerakond on küll liikmete arvult suurim ja küsitluste järgi ka vahelduva eduga populaarseim, Olen seda meelt, et meie potentsiaal on märksa suurem. Aga see oli kaheksa aastat tagasi, mil me valitsuskoalitsioonis olles saime oma tõekspidamisi ka ellu viia. Meie edukus valitsusse pääseda sõltub sellest, milliseid otsuseid partei lähitulevikus teeb. Need viis kuningat olid kohal ka tema ristilöömisel ja ta oleks käitunud teistmoodi, kui neid poleks seal olnud. Kuid pahatihti hakkab alateadvus meie häid plaane saboteerima. Kuna küpsetamine hävitab toidus kõik ensüümid, siis ta teoretiseeris, et keha peab toidu seedimiseks ise juurde tootma seedeensüüme, mida aga poleks vaja elus toidu söömisel. Need on kõik need asjad, mis asuvad väljaspool meie mugavustsooni. Oluline on meeles pidada, et meil on valik. Küllap seda aduvad kõik, kes poliitilist elu natukegi jälgivad, olgu nad siis meie toetajad või mittetoetajad. Mõeldakse hoopis: kui anname oma hääle Keskerakonnale, ehk läheb jälle kaduma… Kevadel Harju Elu toimetuses kohtudes ennustasite, et sügiseks on Keskerakond valitsuskoalitsioonis. . Aga koalitsioon jäi napilt kokku, kuigi lahkhelid on suured – seda tunnetavad vist kõik. Alternatiivi Keskerakonnale ei teki. Meie teadlik mina teeb tegelikult päris tarku otsuseid, kui tal lubada neid teha. Number kolm, mida piiblis rõhutatakse, on sümboolse tähendusega.

Laenuandja geldex. Kus saada laenu raha trahvi maksmiseks.

. Howell tõstatab teooria, et ensüümid toortoidus ehk elus toidus on olulised abilised toidu seedimisel. Iga otsus muudab meie elu. Kas sa tead, milliseid valikuid sa oma elus teed. Kui sinu praegune töökoht sind ei rahulda, siis otsi midagi, mis lööb särama sinu silmad ja südame. Samuti kirjutas ta, et igal inimesel on piiratud kogus ensüüme. Kolme kuninga asemel, kes olid tema sündimise tunnistajaks, oli tegelikul viis, aga teised jäid varju. Ma olen korduvalt öelnud, et ta polnud tõeline Kristus, ta sai juhatust kulgeda läbi elu sünnist surmani, et selle loo saaks hiljem kirja panna. Eriti targad on need otsused siis, kui need sünnivad kooskõlas sisehäälega ehk südamega. Sa ei ole sellepärast ebaõnnestunud, saamatu või oskamatu – sa oled tugev inimene, kes julgeb valida õnneliku elu. Mine koge ja uuri, kuidas seal elatakse ja ehk leiad sealt selle sära. Pahatihti valija mälu ei ulatu aga kaheksa aasta taha. Selleks, et tõelisi tulemusi saavutada ükskõik milles, tuleks mõista seda peent dünaamikat, mis toimub teadvuse ja alateadvuse vahel. aastatel tuli dr Edward Howell välja kuulsa ensüümi-teooriaga.

Märkused