EstateGuru – Laenusumma kuni 3 000 000 €

Omalean väikelaen eraisikult. Kui arendaja jõuab kolmandasse etappi ja me otsustame talle veel laenu anda, läheb kinnisvara väärtus uuesti hindamisele. See tähendab, et ühel investoril võib ühes ja samas arenduses olla koguni neli investeeringut. EstateGuru – Laenusumma kuni 3 000 000 €. Jah, me küll määrame projektile eeldatava LTV, aga see tuleb tavaliselt kasutusele projekti viimastes etappides.

Tõnu Toomparki 10 investeerimise kriteeriumit Estategurus.

. Need tegevused on vajalikud, et saaksime kinnitada, et laenu on kasutatud projekti arendamiseks. Jällegi on meile siinkohal esmatähtis turvalisus ja see, et investorite raha oleks võimalik tagasi saada. Kiire laenude internetis on praegu üks kõige populaarsematest krediidimudelitest, mida pakub enamik tasuta kiirkrediiti pakkuvaid ettevõtteid. Kiire laenude internetis on suurepärane lahendus siis, kui mõne ostu või makse jaoks on kiirelt raha vaja. Kui laenu tuleb pikendada, peate arvestama komisjonitasudega, mis on sätestatud lepingus, mille olete kiire laenude andjaga sõlminud. Sularaha laenud ilma töötõendita. Iga ehitus- või arendusprojekt jaguneb tavaliselt mitmeks etapiks. Laenu andes ei lähtu me kunagi projekti eeldatavast väärtusest, vaid üksnes hetkeväärtusest. Võta laenu et laenu maksta. Isegi kõige paremad plaanid võivad nurjuda ja kui projekt jääb esimeses etapis seisma, ei oleks meil investorite raha tagasi saamiseks üldse mingeid vahendeid. Määratleme kõigi EstateGuru platvormile võetud projektide LTV suhtarvu alati väga ettevaatlikult, et kaitsta oma investoreid olukorra eest, kus laen jääb tagasi maksmata. Vajadusel külastame ka projekti. Kuna kinnisvara väärtus on nüüdseks kasvanud, saame taotluse tavaliselt vastu võtta, kuid muidugi arvestame ka esimeses etapis antud laenu.

Krediidi tagasimaksmise aega võib pikendada vajaliku ajani. Oluline on märkida, et sageli jooksevad nende laenude tähtajad paralleelselt, kuna arendaja võib enne esimese laenuperioodi lõppu saada valmis mitu etappi..

EstateGuru – Laenusumma kuni 3 000 000

. Laen telefoni teel. Näiteks ostab arendaja kõigepealt lihtsalt krundi, seejärel ehitab sinna kortermaja, teeb sise- ja välisviimistluse, seejärel reklaamib valminud kortereid ja müüb need siis soovijatele.

Etapiviisilised laenud ja LTV suhtarv -

. Lisaks võib sellise kiirlaenud vormistada internetist kodust väljumata. Kirjeldatud neli etappi on platvormil näha nelja eraldi projektina ning investorid saavad investeerida igasse projekti. Toome näiteks tavapärase neljast etapist koosneva projekti, et selgitada, kuidas me igas etapis laenu anname. Esimeses etapis arvutame väljastatava laenusumma LTV suhtarvu reaalse, mitte eeldatava väärtuse alusel.

Laenud veerennis. Vali parim 1500 euro väärtuses kiirlaen.

Märkused