Coop Finants AS – Coop

Boonusraha koguneb perekonna looja kliendikontole. Laenu saate kasutada nii nagu heaks arvate, olgu selleks siis kodune remont, mõne vajaliku seadme soetamine, reisimine või tervise parandamine. Laenu saamiseks tuleb täita ära avaldus, seda saab teha lähimas ETK poes. Boonuspunktidega maksmise pealt lisa boonuspunkte ei väljastata.. Coop Finants AS – Coop.

Väikelaen | Coop Pank

. Kogu laenu võtmise protsess on väga kiire ja probleemivaba. Odavaima tagasimakse intressiga SMS laen seb autoliisingu kalkulaator. Laenulepingut saab allkirjastada ID-kaarti ja mobiili-ID kasutades.

Boonuspunktide arvestus on kuupõhine. Coopi tagatiseta väikelaenu kasutatakse just suuremate ostude sooritamiseks, milleks endal võib kas raha puudu jääda või soovitakse lihtsalt osadena maksta. Ostu eest tasumiseks on boonuspunkte võimalik kasutada Coop Eesti kauplustes, kus on interneti püsiühendusega kassasüsteem.

Avaleht | Coop Pank

.

Coop Finants AS -

. Kogunenud boonuspunkte saad kasutada ostude eest tasumiseks. Avaldust laenu saamiseks saab esitada mistahes ETK poes. Cooppank väikelaenu eeliseks on asjaolu, et selle kasutamine on ilma piiranguteta. Tutvu Coopi kliendiprogrammi tingimustega siin. Vali parim 900 euro väärtuses kiirlaen 2 aastaks. Coopilaen on hea variant nendele, kes soovivad heade tingimustega ning soodsat ning probleemivaba laenu. Ettevõte Coop Finants AS Coop Pank on eestimaine, ainult Eesti finantsteenuste turul tegutsev pangandusettevõte , mis pakub finantsteenuseid üle Eesti ning pakutavate teenuste hulka kuulub: igapäevapangandus ja finantseerimine. Coop Finants AS – Coop. Boonuspunkte on võimalik koguda  Coop Eesti kauplustes ja koostööpartnerite juures, kus kehtib Säästukaart.  Kliente teenindatakse Coop kaupluste võrgule kuuluvates punktides, Coop pangakontorites ning ka internetipanga ja mobiilpanga kaudu.

Märkused