Boonuslaen - krediidikonto kuni 1200 eurot.

Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda enda rahalised võimalused ning periood, millal on võimalik laen tagastada. Boonuslaenuga maksad päevaintressi vaid kasutatud summalt. Laen – Laenusumma kuni 5 000 €. Tagasimakstud summa saab igal ajal uuesti kasutusele võtta. Kiirlaenude eripakkumised siit! Ferratum Bank p.l.c.. Boonuslaen on nagu virtuaalne krediitkaart – Sa tead oma maksimaalset limiiti ja saad vajadusel raha välja võtta kasvõi iga päev. Boonuslaenu ei saa kasutada olemasolevad Ferratum Bank p.l.c. Kasutatud summa tagasimaksmisel on erinevaid võimalusi – maksa kogu summa tagasi, pool korraga või maksa igakuiseid minimaalseid osamakseid. Sul on kindlaks määratud maksimaalne limiit, mille piires saad väljamakseid teha. Tutvuge finantsteenustega, mida soovitavad meie kliendid.

Avanss

. Boonuslaen  Kiirlaenude eripakkumised siit! isikutuvastuseks on järgmised võimalused: ID-kaardiga esmakordsel registreerimisel. Boonuslaen on samalaadne laenutoode nagu krediidikonto, laenulimiit või krediidilimiit.

Mis on laenulimiit ning kuidas laenu taotleda?

. Ferratumi väikelaen sobib kiirete ja lühiajaliste kulutuste finantseerimiseks. Ei mingit kontorisse minekut ega mitme päevast ootamist. Taotluse allkirjastasin ID-kaardiga ja raha laekus kiirelt. Boonuslaen - krediidikonto kuni 1200 eurot. Iga laenu väljastamine on tasuline ning laenu tagastamata jätmisel edastatakse nõue sissenõudmiseks inkassofirmale, millega kaasnevad lisakulutused. Meenub, et viimati kasutasin siis, kui külmkapp lakkas töötamast – boonuslaen aitas mul uue külmiku juba samal päeval koju tuua.

Boonuslaen: intressita kiirlaen 30 päevaks -

.

Laenulepingute keeleks on eesti keel. Mõtle oma otsus hoolikalt läbi ja tutvu laenulepingu tingimustega laenuandja koduleheküljel ning vajadusel pea nõu asjatundjatega.Heaintress.ee portaalis kasutatavad andmed pärinevad algallikatest, ehk on saadud vastavatelt teenusepakkujatelt avaliku teabena. Hea on teada, et mul on ootamatute olukordade tarbeks oma tagavara. Boonuslaenu taotlemine oli lihtsam kui mõne suurpanga laenu taotlemine. Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga. Ferratumi poolt väljastatud väikelaen on finantskohustus. Enne iga lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. Eesti Posti postkontorites üle Eesti.

Märkused