Ära lase jaanipäeva kulutustel rikkuda jõule!

Ära lase jaanipäeva kulutustel rikkuda jõule!

. Tõsta kuumakindlale alustaldrikule paar supilusikatäit kohvipuru.

Ära lase jaanipäeva kulutustel rikkuda jõule. Ära lange.

. Laena lühikeseks ajaks – kuna tegemist ei ole just pikaajalise investeeringuga ning ka laenusumma jääb madalama kanti, ei tasuks kohustust pikaks ajaks kaela võtta. Siin on paar nõuannet, mida jälgida, kui soovid jaanipäeva tarbeks raha laenata: Laena võimalikult vähe –  nagu iga olukorra puhul tuleb ka tähistamiseks laenu võttes lähtuda põhimõttest: laena nii vähe kui üldse võimalik parasjagu. Jälgi, et sissepoole avanevatel akendel saaks kangas ikka väljapoole ja vastupidi: muidu ei saa hiljem akent avada!Poes pakutavad putukatõrjevahendid kipuvad olema pahatihti väga kemikaale täis. Veelgi enam, paljud saavad just jaanipäeva ajal pisut puhata, toimuvad koolilõpetamised ja muud sündmused, mis muidugi ka jätavad endast märgi rahakotile. Ära lase jaanipäeva kulutustel rikkuda jõule. Selle asemel valmista kõik nullist ise. Kui su eesmärgiks on luua kauneid mälestusi, ei saa pahaks panna laenusoovi. Selle jaoks ongi loodud väikesed laenusummad. Nimelt, kui sul on oma maja, on sul ilmselt ka küttepuid. Kui plaanid õuepidu, pead paratamatult arvestama ka kutsumata külalistega: kõik lauale laotatud road meeldivad herilastele täpselt sama palju kui su külalistele. Oletame aga, et sul on olukord, kus oled just puhkusel nädalake jaanide ajal, pole veel saanud palka/puhkuseraha, laps lõpetab kooli ja tahad korraldada meeldejääva jaanipäeva. Ükskõik, milliste finantsprobleemidega Sa hetkel rinda pistad – kõige parem tunne on see, kui omad kontrolli nende üle. Siin on 4 võimalust, kuidas seda teha.. Rõhutame küll siinkohal ka seda, et laenu järgi ei tohiks haarata siis, kui on soov pidutseda. Mõistame seda ning on arusaadav, kui soovid oma puhkuse ajal lõõgastuda ning mitte muretseda raha nappuse pärast. Kleebi see tugeva kleeplindga aknaava ette. Hoian finantsteemadel kätt pulsil ning jagan oma teadmisi ka sinuga, et sa saaksid saavutada parema rahalise olukorra ja teha parimaid otsuseid. Ei mingeid viivitusi enam.. Samas aga ära mine laenamisega üle piiri. Igal juhul mõtle põhjalikult, kui teed finantsotsuseid pühade ajal – nii saad toredalt aega veeta, ent ei tekita endale rahalisi probleeme! Viktoria Krusenvald Financer.com Eesti toimetaja. Poleks ju eriti tore tasuda laenu ka jõulupühade ajal või veel hullem – sattuda võlgadesse ja siis olla peatselt probleemides või hoopis täiesti rahata ning jõulude ajal nutta kibedalt, kuna kahetsed laenuotsust.

Tüütud putukad - kõtt! Puugile küüslauku, sääskedele.

. Kõik me soovime ju mõnusalt aega veeta, nautida head toitu ja toredalt lähedaste seas aega veeta, kuid pidustused võivad olla üsna kulukad. Pidutseda saab ka säästlikult! Korralda alkoholivabad jaanid – eestlased, jaanipäev ja alkohol on peaaegu lahutamatud. Muidu on üsna nüri tasuda aastake laenu eelmiste jaanide eest. Herilased lendavad pudelisse ja jäävad sinna lõksu.Et kõik sääsed ja kärbsed eluruumidest eemal hoida, ei pea aknaid kinni hoidma või kärbsevõrke kalli raha eest poest soetama. Seega võta laen võimalikult lühikese aja peale, ent muidugi vaata, et sa ei tekitaks niiviisi liiga kõrgeid kuumakseid, muidu jääd hiljem hätta. Laena nii, et sa ei maksaks seda pärast tagasi jõuludeni Ehk on sul siiski tunne, et tähistada ei saa korralikult, kui sa ei võta kuskilt pisut lisaraha juurde. Püüa kutsumata külalised kinni! Vala plastpudelitesse magusat vedelikku ja paiguta need pidulauast veidi eemale. Igal juhul on miljon erinevat viisi, kuidas sa saad vältida üldse vajadust kulutada meeletuid summasid. Võid visata pilgu peale ka meie hiiglaslikule säästunippide lehele, kust leiad kasulikke nõuandeid igapäevaelu tarbeks. Kas su sõbrad takistavad sul paremate rahaliste otsuste tegemist?. Pista need kenasse vaasi ja saad kauni lauakaunistuse, mille lõhn peletab ühtlasi eemale nii sääski, parme, puuke kui ka herilasi.Poes müüdavad sääsetõrjetossud on väga ebameeldiva lõhnaga ja pole suitsedes just mõnusad kaaslased. Osta võimalikult vähe valmistoitu – valmis salatid, kastmed, marinaadis grill-lihad ja muu selline on küll väga mugav ja kiire viis toidulaud katta, kuid üllatuslikult võib see olla väga kulukas. Financer.com on loodud selleks, et saaksid vältida selliseid olukordi. Ära lase jaanipäeva kulutustel rikkuda jõule. Veelgi enam, sa võid kasutada intressivabade laenude pakkumisi, mis tähendab, et saad laenu ilma lisaintressita! Kui vähegi võimalik, kasuta just selliseid võimalusi. Mõne küüne võid lükata ka sokisäärde!Sääskede vastu aitab väga hästi veel üks kodune tõrjevahend, mis ei riku ka rõivaid või näiteks aiamööbli kangast. Hüpoteek laenud eraisikute vahel.

Rusikareegli kohaselt tuleks laenu võtta ainult sellisteks otstarveteks, mis toovad sulle rõõmu ka pikaajaliselt, mitte ei rahulda hetkest emotsiooni. Ja muidugi võrdle laene! Meie laenuvõrdlustabelis on kõik Eesti põhilised laenuandjad, nende intressimäärad ja laenu kogukulukus kirjas, seega võid kiirelt pilgu peale visata ja leiad enda jaoks mõistliku lahenduse. Siis tead ka täpselt, mida oled toidu sisse pannud ja väldid igasuguseid säilitusaineid! Ära osta grillsütt – see ei ole küll kõige suurem kulunumber, kuid abiks ikkagi. Hea seltskonnaga on ju tegelikult koduski hea olla. Vahendi plekid kaovad pesus kerge vaevaga kõigilt kangastelt. Kasuta laenupakkumisi – pühade ajal pakuvad laenufirmad ka eripakkumisi ja annavad laenu soodustustega

Märkused